bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,253.75 0.27%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,176.77 1.19%
bnb
BNB (BNB) $ 605.09 0.61%
solana
Solana (SOL) $ 154.94 2.04%
xrp
XRP (XRP) $ 0.548417 1.75%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.509513 0.57%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.157545 2.60%

Standard Chartered Kripto Para Hizmeti Sunmaya Hazırlanıyor

standard chartered kripto para hizmeti sunmaya hazirlaniyor

İngiliz bankacılık devi Standard Chartered, kripto para saklama hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Salı günü yapılan bir açıklamaya göre, bankanın yenilik ve girişim kolu olan SC Ventures, müşterilerine kripto para hizmeti sunabilmek için Nothern Trust ile ortaklık kurdu. Zodia isimli yeni platformun Birleşik Krallık’ın düzenleyici kurumlarından gerekli onaylar alındıktan sonra faaliyete geçmesi bekleniyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile Hizmet Verecek

Zodia öncelikle lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile hizmet verecek. İleride platforma XRP, Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi lider altcoinlerin dahil edilmesi planlanıyor.

Bankanın CEO’su Bill Winters, geçtiğimiz günlerde, kripto paralar hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirmişti. Kripto paraların yaygınlaşmasının kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Winters, bankanın ilerleyen günlerde kripto para konusunda yeni haberler vereceğini söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala