Sotheby’s, Banksy Açık Artırması için ETH Teklifi de Alacak

sothebys banksy acik artirmasi icin eth teklifi de alacak

Müzayede dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Sotheby’s, 18 Kasım’da yeni bir açık artırma başlatacak. Ünlü sanatçı Banksy‘nin eserlerinin kullanılacağı açık artırmanın dikkat çeken yanı ise açık artırma sırasında gerçek zamanlı Ethereum (ETH) tekliflerinin de alınacak olması.

Sotheby’s, Banksy Açık Artırması için ETH de Alacak

Ünlü müzayede evi Sotheby’s tarafından düzenlenecek olan Banksy açık artırması için geri sayım başladı. 18 Kasım günü başlayacak olan etkinlikte Banksy’nin Trolley Hunters ve Love Is In The Air’ eserleri açık artırmaya çıkacak. Burada dikkat çeken nokta ise Sotheby’s’in açık artırma sırasında Ethereum kabul edecek de olması. Açık artırmayı kazananlar ödemelerini Ether, Bitcoin ya da USDC olarak yapabilecek.

sothebys banksy acik artirmasi icin eth teklifi de alacak 2

Konuyla ilgili açıklama ünlü müzayede evinin resmi web sitesinden duyuruldu.

Bu arada biraz geçmişe gidecek olursak Sotheby’s ilk olarak mayıs ayında başka bir Banksy açık arıtması için Bitcoin ve Ethereum’u bir geri ödeme aracı olarak kabul etmeye başlamıştı.

Düzenlene açık artırma şirketin özel Discord kanalı da dahil olmak üzere  Sotheby’s’in sosyal medya kanallarından takip edilebilecek. Sotheby’s’in iddiası canlı yayında Ethereum teklifi alan ilk müzayede evi olduğu yönünde.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 668.774,17 TL 1,45%
ethereum
Ethereum (ETH) 55.961,71 TL 3,65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.658,72 TL 3,14%
tether
Tether (USDT) 13,70 TL 0,35%
solana
Solana (SOL) 2.522,39 TL 6,75%
cardano
Cardano (ADA) 17,95 TL 5,64%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,70 TL 0,29%
xrp
XRP (XRP) 10,73 TL 5,50%
polkadot
Polkadot (DOT) 364,35 TL 7,51%
terra-luna
Terra (LUNA) 915,75 TL 10,10%
Bağlantıyı kopyala