Son 24 Saatte Yaklaşık 13 Milyar Shiba Inu (SHIB) Yakıldı

son 24 saatte yaklasik 13 milyar shiba inu shib yakildiwd

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) birçok yeni gelişme kaydederek sık sık gündemde kalmayı başarıyor. Bu gelişmelerin başında yakım işlemlerini saymak mümkün. Bu kez Shibburn platformu tarafından paylaşılan verilere göre; son 24 saat içerisinde yaklaşık 13 milyar Shiba Inu (SHIB) yakımı gerçekleşti. Yüksek miktardaki Shiba Inu’nun çoğu, sadece bir saat içinde dolaşımdan kaldırıldı.

13 Milyar Shiba Inu Yakımı Gerçekleşti

Shibburn Twitter hesabının son paylaşıma göre; birkaç saat önce 123,551 dolar değerinde olan 10.028.551.985 Shiba Inu’nun (SHIB) altı işlemde harcanamaz cüzdanlara taşındığını duyurdu.

Söz konusun olan paylaşım şu şekilde:

Ayrıca 10 milyar SHIB, anonim bir kripto cüzdanı tarafından tek bir transferde taşındı. Bu işlem, yakım işleminin başlamasından bu yana Shiba Inu için şimdiye kadarki en büyük tek yakma işlemi oldu diyebiliriz.

Shibburn projesinin web sitesine göre, SHIB’nin yanma oranı yüzde 5,189.09 oranında artış gösterdi.

Son olarak Shiba Inu (SHIB) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre 0,00001239 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.382,26 TL 5,21%
ethereumETH/TRY
17.399,85 TL 4,33%
tetherUSDT/TRY
16,69 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
16,69 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
3.585,65 TL 4,84%
binance-usdBUSD/TRY
16,69 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
7,47 TL 3,80%
xrpXRP/TRY
5,22 TL 4,49%
solanaSOL/TRY
539,56 TL 6,81%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 1,60%
Bağlantıyı kopyala