Son 24 Saatte BabyDoge Fiyatı Yüzde 13’ten Fazla Arttı

son 24 saatte babydoge fiyati yuzde 13ten fazla arttiad

Sık sık popüler mem kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) yakım haberlerini gündeme getiriyoruz. Bu kez yakım haberi ile gündeme gelen bir diğer meme kripto para birimi BabyDoge oldu. BabyDogeBurn Twitter hesabının son paylaşımına göre; toplam dolaşımdaki tedarikten 2.018.896.967.261 BabyDoge kaldırıldı.

BabyDoge Yakımı Gerçekleşti! BabyDoge Yükseldi

BabyDoge topluluğu, düzenli token yakmalarla dolaşımdaki arzı meme tokenları azaltmayı hedefliyor. Bu, fiyatlarının önemli ölçüde artmasına yardımcı olacak. Şimdiye kadar, BabyDoge meme paraları harcanamayan cüzdanlarda kilitleniyor. Bunun yanında aynı durum Shiba Inu için de oluyor. Topluluğu geçen yıldan beri günlük ve haftalık yakmalar yapıyor, ancak SHIB fiyatını henüz olumlu yönde etkilemedi.

son 24 saatte babydoge fiyati yuzde 13ten fazla arttis

BabyDoge ile ilgili son gelişmelere bakacak olursak geçtiğimiz hafta WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre, BNB Zincirindeki en büyük 100 balina arasında en en çok satın alınan kripto para birimleri arasına BabyDoge yeniden giriş yaptı.

Son olarak BabyDoge’un güncel durumuna bir göz atalım. Haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,000000001633 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.270,34 TL 4,00%
ethereumETH/TRY
34.532,30 TL 5,48%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
5.965,15 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,54%
xrpXRP/TRY
6,91 TL 2,33%
cardanoADA/TRY
9,81 TL 2,37%
binance-usdBUSD/TRY
18,02 TL 0,87%
solanaSOL/TRY
811,82 TL 7,97%
polkadotDOT/TRY
171,04 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala