Socios, Papara ile Anlaşma Sağladı

Abone Ol:google-news
0
23/11/2020

Socios.com ve Chiliz’in (CHZ) CEO’su Alexandre Dreyfus, Socios uygulamasında artık Papara hesabı kullanarak taraftar tokenı satın alabileceğini duyurdu. Dreyfus, attığı tweet ile yerel girişim ve pazarlama faaliyetlerinin bir parçası olarak, 5 milyondan fazla Papara kullanıcısının Socios üzerinden işlem yapabileceğini duyurmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Dreyfus, açıklamayı Twitter hesabı üzerinden yaptı:

“Türk dostlarıma ve daha fazla yerel girişim ve pazarlamaya hazırlanırken, Papara’yı Socios uygulamasında yayınladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. 5.5 milyon kullanıcı artık Papara hesabını kullanarak Socios uygulamasında CHZ/FT satın alabilir. Lütfen kullanın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.”

Socios.com, taraftar kulüpleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleri ile taraftarları ve spor kulüplerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir blokzinciri platformudur. Taraftarlar, CHZ aracılığıyla taraftarı oldukları spor kulubünün taraftar tokenlarını satın alabilir ve bu tokenlar aracılığıyla taraftar topluluğuna ve karar süreçlerine katılabilirler. Socios’un yerel tokenı Chiliz (CHZ) yayın saati itibariyle 0.118 dolardan işlem görüyor.

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.046 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 339.796,38 TL 0,42%
ethereum
Ethereum (ETH) 20.548,16 TL 4,72%
tether
Tether (USDT) 8,55 TL 0,39%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.727,97 TL 1,89%
cardano
Cardano (ADA) 11,03 TL 2,01%
xrp
XRP (XRP) 6,39 TL 5,90%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,80 TL 1,43%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,55 TL 0,02%
polkadot
Polkadot (DOT) 130,53 TL 3,15%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 8,55 TL 0,03%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap