bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,192.93 3.26%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,054.91 1.20%
bnb
BNB (BNB) $ 548.65 3.20%
solana
Solana (SOL) $ 139.00 3.17%
xrp
XRP (XRP) $ 0.500598 0.44%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.451267 0.58%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.149526 0.34%

Socios, Papara ile Anlaşma Sağladı

socios papara ile anlasma yapti

Socios.com ve Chiliz’in (CHZ) CEO’su Alexandre Dreyfus, Socios uygulamasında artık Papara hesabı kullanarak taraftar tokenı satın alabileceğini duyurdu. Dreyfus, attığı tweet ile yerel girişim ve pazarlama faaliyetlerinin bir parçası olarak, 5 milyondan fazla Papara kullanıcısının Socios üzerinden işlem yapabileceğini duyurmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Dreyfus, açıklamayı Twitter hesabı üzerinden yaptı:

“Türk dostlarıma ve daha fazla yerel girişim ve pazarlamaya hazırlanırken, Papara’yı Socios uygulamasında yayınladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. 5.5 milyon kullanıcı artık Papara hesabını kullanarak Socios uygulamasında CHZ/FT satın alabilir. Lütfen kullanın ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin.”

Socios.com, taraftar kulüpleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleri ile taraftarları ve spor kulüplerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir blokzinciri platformudur. Taraftarlar, CHZ aracılığıyla taraftarı oldukları spor kulubünün taraftar tokenlarını satın alabilir ve bu tokenlar aracılığıyla taraftar topluluğuna ve karar süreçlerine katılabilirler. Socios’un yerel tokenı Chiliz (CHZ) yayın saati itibariyle 0.118 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala