Shiba Topluluğunu Heyecanlandıran Paylaşım

shiba toplulugunu heyecanlandiran paylasim

Shibarium Network, SHIB topluluğunu heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Shibarium Network resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Shibarium Layer 2 çözümünde her işlemden sonra SHIB yakılacağını duyurdu.

Shiba Topluluğunun Yeni Heyecanı Shibarium

Yapılan paylaşımda, BONE’un Shibarium’da çalışabilirlik için gerekli gas tokeni olduğuna da vurgu yapıldı. Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, aralık ayında Shibarium Layer-2 çözümünün yakında beta sürecine gireceğini açıklamıştı.

shiba toplulugunu heyecanlandiran paylasim2

Öte yandan Shibarium’un beta lansmanına yönelik beklentiler artarken, BONE tarafında da önemli gelişmeler yaşanıyor. Merkeziyetsiz kripto ticaret platformu OpenOcean, Shiba Inu’nun yönetişim tokenı BONE’u beyaz listeye aldı. Coingecko verilerine göre BONE son 24 saatte yüzde 4’e yakın yükselişle 1.09 dolar civarında işlem görüyor. BONE fiyatı, son 7 günde yüzde 28 artış kaydetti.

Token yakımı, uzun süredir Shiba topluluğunun öncelik verdiği konular arasında yer alıyordu. Shibarium’daki dApp’lerin trilyonlarca yakıma yol açabileceği de tahmin ediliyordu.

Shiba Topluluğu daha önce, geliştiricilerin yayımladığı ‘özel bir geri sayım’ ile heyecanlanmıştı. Ancak bunun büyük bir duyuru değil, site güncellemesi olduğu ortaya çıkmıştı.

Shibarium için beta testinin ne zaman başlayacağı ise kesinlik kazanmış değil.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Ekonomi gazeteciliğinde bir ekol olan Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
434.142,40 TL 0,12%
ethereumETH/TRY
30.018,59 TL 0,62%
tetherUSDT/TRY
18,85 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.785,93 TL 0,94%
xrpXRP/TRY
7,75 TL 0,00%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
7,28 TL 1,48%
dogecoinDOGE/TRY
1,64 TL 0,86%
matic-networkMATIC/TRY
21,64 TL 4,76%
Bağlantıyı kopyala