Shiba “Shiboshis” Adlı NFT Koleksiyonunu Duyurdu

shiba inu shiboshis adli nft koleksiyonu duyurdu

Shiba Inu (SHIB) son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Bu popülerlik devam ederken, kripto para birimi Shiba’in geliştiricileri, yaklaşmakta olan NFT koleksiyonunun satışını duyurdu.

Shiba‘ın NFT koleksiyonunun adı Shiboshis. Shiboshis adlı NFT koleksiyonunun lansmanı, Shib resmi Twitter hesabından paylaşıldı. NFT koleksiyonunun detayları şöyle;

NFT, bir köpek ırkına dayalı olan kripto para biriminin doğasını vurgulayacak. Ayrıca, teması olarak meme kripto varlığına benzer şekilde olacak.

Shiba’nın “Shiboshis” Adlı NFT koleksiyonu Kademeli Olarak Satılacak

Shiba Inu token ekosisteminin geliştiricisi ve aynı zamanda lideri olan Shytoshi Kusama, merkezi olmayan değişim ShibaSwap’ta 10.000 NFT’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Rastgele oluşturulmuş olan bu NFT’lerin koleksiyonuna “Shiboshis” adı verildi.

Shiba Inu ekosistemindeki yeni ürün sürümü yalnızca LEASH sahipleri için geçerli. Yani kullanıcılar başlangıçta ilk 24 saat boyunca LEASH token’ları ile NFT’leri satın alabilecek. Ardından ETH ve LEASH kombinasyonunu kullanabilecek. 

Aynı zamanda kullanıcılar daha sonra NFT’lerini OpenSea gibi ikincil pazarlarda transfer edebilecek ve bununla beraber takas edebilecekler. Söz konusu NFT koleksiyonu; Shiboshi satıldıktan sonra maliyetler ikiye katlanarak, başlangıçta kademeli olarak satılacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 491.549,77 TL 4,05%
ethereum
Ethereum (ETH) 30.922,77 TL 0,45%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.125,90 TL 14,84%
tether
Tether (USDT) 9,02 TL 0,28%
cardano
Cardano (ADA) 18,93 TL 0,25%
xrp
XRP (XRP) 9,73 TL 0,34%
solana
Solana (SOL) 1.316,98 TL 3,05%
polkadot
Polkadot (DOT) 314,82 TL 5,32%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,93 TL 0,52%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,00 TL 0,22%
Copy link
Powered by Social Snap