Shiba Inu’nun 2022 Planları için Bazı İpuçları

shiba inunun 2022 planlari icin bazi ipuclari

Dünyanın en popüler meme kripto para birimlerinden biri hiç kuşkusuz Shiba Inu (SHIB). Dogecoin’e (DOGE) rakip olarak çıkan SHIB, bu yılın fenomen kripto para birimleri arasına adını yazdırdı. Shiba Inu Discord kanalının moderatörü Queenie, Twitter Spaces üzerinden Shiba Inu‘nun 2022 planlarına dair bazı ufak ipuçları verdi. Queenie, Shiba Inu Shibarium güncellemesi ile ilgili de konuştu.

Shiba Inu; 2022 Yılına Hazırlanıyor, Shibarium Yolda!

Shiba Inu’nun resmi Discord kanalının moderatörü olarak görev yapan Queenie, bir Twitter Spaces yayınında konuştu. Bu yayında çok fazla detay vermek istemeyen Queenie, yine de bazı ipuçlarını paylaştı. “2022’ye girerken büyük bir sürprizimiz var” diyen moderatör, “Bu, verebileceğim son küçük bilgi olacak” dedi.

Queenie, belirli bir tarih vermek istemese de Shibarium güncellemesi ile ilgili de bir yorumda bulundu ve “Mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürülecek” dedi.

shiba inunun 2022 planlari icin bazi ipuclari 2

Net bir tarih vermek istemediğini söyleyen Queenie, bunun, herhangi bir aksilikte insanları hayal kırıklığına uğratabileceğine dikkat çekti.

Merakla beklenen güncelleme, Katman 2 çözümü olması nedeniyle SHIB işlemlerini daha erişilebilir ve düşük maliyetli hale getirecek. Ethereum Blockchain’i üzerinde çalışan birçok proje yüksek işlem ücretlerinden şikayet ediyor. Queenie’ye göre SHIB’deki erişilebilirlik bu aşamada öne çıkacak.

Son olarak Shibarium ile ilgili birkaç bilgi daha verelim.

Shibarium’da, Bone ShibaSwap (BONE) yerel kripto para birimi olarak kullanılacak. BONE, şimdilik ShibaSwap Blockchain‘inin kripto para birimi olarak kullanılıyor. Sınırlı arzı olan BONE’un basımı 2024’e kadar devam edecek.

shiba inunun 2022 planlari icin bazi ipuclari 3

Shiboshi, İki Versiyonla Geliyor

Queenie, Twitter Spaces oturumunda oyun sektöründen de bahsetti. Shiba Inu’nun NFT koleksiyonu olan Shiboshi temelinde iki versiyon bulunacağını söyleyen Queenie, mobil sürümün uygulama içi satın alım seçeneği sunacağını belirtti. Ayrıca uygulama PC uyumlu da olacak.

Oyunun Blockchain versiyonunda oyun oynayarak kripto para birimi kazanılacak. Bunlar, nakit olarak çekilebilecek.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 463.845,77 TL 10,36%
ethereum
Ethereum (ETH) 31.480,47 TL 16,04%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 1,14%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.713,55 TL 16,52%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,32%
cardano
Cardano (ADA) 13,97 TL 13,22%
solana
Solana (SOL) 1.218,72 TL 27,10%
xrp
XRP (XRP) 7,73 TL 15,01%
terra-luna
Terra (LUNA) 817,86 TL 14,50%
polkadot
Polkadot (DOT) 234,02 TL 20,76%
Bağlantıyı kopyala