Shiba Inu’dan Heyecan Yaratan Geri Sayım

Shiba Inudan Heyecan Yaratan Geri Sayim

Kripto para dünyasında en popüler meme token’lardan biri olan Shiba Inu, özellikle yeni bir duyuru veya ürün piyasaya sürmeden önce heyecan yaratmayı oldukça seviyor. Bu noktada takipçilerin de bundan şikayetçi olduğu söylenemez. Son olarak Shiba Inu ekibi, özel geri sayım bağlantısı içeren bir paylaşım ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Shiba Inu’dan Heyecan Yaratan Geri Sayım Bağlantısı

Shiba Inu sık sık yeni etkinlik ve ürünleri iler kullanıcılarına kendisini hatırlatıyor. SHIB, token fiyatı bazında her ne kadar piyasa ile doğru orantılı olarak dalgalı bir dönemden geçse de etkinlik bakımından aktivitelerine son hız devam ediyor. Yakın zamanda kart tabanlı mobil oyunu Shiba Eternity‘yi duyuran geliştirici ekip. Son olarak Twitter üzerinden geri sayımın yer aldığı bir web site bağlantısı paylaştı.

Bunun dışında herhangi bir detay paylaşmayan ekibin yönlendirdiği sitede de zamanlayıcı dışında pek bir detay bulunmuyor. Arkada pencereden lav benzeri bir görseli izleyen Shiba Inu köpeğini görüyoruz. Bu da akıllara metaverse odaklı yeni bir duyurunun gelebileceği sinyalini veriyor. Ancak kesin bir şey söylemek için henüz oldukça erken.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
439.990,54 TL 0,29%
ethereumETH/TRY
31.397,81 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
18,82 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
6.252,16 TL 1,27%
usd-coinUSDC/TRY
18,82 TL 0,11%
xrpXRP/TRY
7,73 TL 0,25%
binance-usdBUSD/TRY
18,82 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
7,55 TL 0,18%
dogecoinDOGE/TRY
1,80 TL 2,15%
matic-networkMATIC/TRY
23,34 TL 1,32%
Bağlantıyı kopyala