bitcoinBTC/TRY
723.565,37 TL 0,48%
ethereumETH/TRY
43.332,84 TL 1,02%
tetherUSDT/TRY
27,12 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.722,14 TL 0,28%
xrpXRP/TRY
13,88 TL 1,33%
usd-coinUSDC/TRY
27,12 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
43.345,58 TL 1,09%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
6,65 TL 1,19%
solanaSOL/TRY
530,72 TL 0,40%

Paylaş

Shiba Inu, Yeni Oyununu Avustralya’da Piyasaya Sürdü

shiba inu yeni oyununu avustralyada piyasaya surdu

Geçtiğimiz yıla damga vuran popüler meme kripto para birimi Shiba Inu, birçok rakibinin aksine yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Varlıklarını sık sık yakmasıyla bilinen Shiba Inu aynı zamanda NFT, metaverse gibi alanlara da yoğunlaşıyor. Bu kez Shiba Inu, Avustralya’da yeni bir oyun piyasaya sürüyor.

Avustralya’da Uzun Süredir Beklenen Shiba Inu Oyunu Başlatıldı

Avustralya’da yeni SHIB temalı oyun piyasaya sürüldü. Ancak bir kısım Shiba Inu yatırımcısı, bu oyunun ağ ve topluluk için nasıl bir faydası olacağını sorgulamaya başladı.

Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabı, SHIB temalı yeni akıllı telefon oyununun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu oyunda SHIB yakım özelliğinin olmayacağı belirtildi.

Paylaşılan tweette, Shiba Eternity oyununun ilk önce iOS’ta başlatıldığı, bir sonraki sürümün Android’de olacağı bildirildi.

Oyun, Shytoshi Kusama önderliğinde SHIB ekibi tarafından geliştirildi. Oyun, tahsil edilebilir bir kart oyunu olmasına rağmen kısmen SHIB NFT’lerine odaklanacak. Oyunun anlatımı tüm SHIB ekosistemini kapsayacak. Oyun bu ağustos ayında Vietnam’da başarıyla test edilmişti.

Ancak bazı SHIB kullanıcıları, SHIB yakımı gerçekleştiremediği ve SHIB kazanmadığı sürece bu oyunun pek kullanışlı olmayacağını düşünüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala