Shiba Inu Yakımı Devam Ederken, SHIB Fiyatı Düştü

shiba inu yakimi devam ederken shib fiyati dustu

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) ani düşüşü ile bu durumdan altcoinlerde oldukça etkilenmiş durumda. Bitcoin bugün 34.000 doların altına kadar geriledi. Korku ve Açgözlülük Endeksi ise şu anda 13 ile aşırı korku seviyesinde seyrediyor. Bunun yanında Shiba Inu yakım haberlerini paylaşan Shibburn Twitter hesabı, son yirmi dört saat içinde başka bir büyük miktarda Shiba Inu yakıldığını duyurdu.

Son 24 Saatte 75.828.000 Shiba Inu Yakımı Gerçekleşti

Shiba Inu (SHIB) uzun süredir yakım haberi ile gündeme geliyor. Bu kez Shibburn Twitter hesabı, son yirmi dört saat içinde 75.828.000 Shiba Inu yakımı gerçekleştiğini duyurdu. Ayrıca Shiba Inu‘nun ilk arzı şaşırtıcı bir şekilde bir katrilyondu. Şimdi ise yüzde 41.03014’ü yanmış durumda.

Haberin yazımı esnasında Shiba Inu yaklaşık yüzde 30 oranında düştü. Bunun yanında kripto para CoinMarketCap sıralamasında 16. sıraya geriledi.

1 Aralık’tan bu yana, 428 milyondan fazla SHIB yakılarak 2,5 milyardan fazla Shiba Inu dolaşımdan kaldırıldı. Bunun yanında sık sık Shiba Inu yakım işlemleri ile gündeme gelen Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Shiba Inu geliştiricilerinin, Shiba Inu yakmak için yeni yollar üzerinde çalışıyor. Ayrıca belirtmek gerekirse yaşanan düşüşe rağmen WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre; Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin sayısı bu kez 1.150.173’e ulaştı.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre; 0.00001762 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
467.775,62 TL 0,42%
ethereumETH/TRY
31.049,01 TL 1,48%
tetherUSDT/TRY
15,86 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,84 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
4.766,79 TL 1,94%
xrpXRP/TRY
6,52 TL 1,07%
binance-usdBUSD/TRY
15,80 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
8,28 TL 2,52%
solanaSOL/TRY
808,27 TL 1,14%
dogecoinDOGE/TRY
1,35 TL 1,65%
Bağlantıyı kopyala