Shiba Inu ve Dogecoin’in Ağ Etkinliği Yükseliyor

shiba inu ve dogecoinin ag etkinligi yukseliyor

Son günlerde kripto para piyasasında daha çok Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) konuşulmaya başladı. Meme kripto para birimleri yeniden hızlı bir ivme kazandı. DOGE ve SHIB’in ağ etkinliği yedi haftanın en yüksek seviyelerine ulaştı.

SHIB ve DOGE’un Ağ Etkinliği En Yüksek Seviyelerde

Santiment’e göre, SHIB ve DOGE‘nin günlük ağ etkinliği istikrarlı bir şekilde büyüyor. Verilere göre, her iki meme kripto paranın göstergeleri yedi haftanın en yüksek seviyelerine ulaştı ve son 10 gün içinde Shiba Inu ve Dogecoin aktif adres sayısı yüzde 30’dan fazla arttı.

Dogecoin 123.110 aktif adres ve Shiba Inu 3.975 aktif adresle aya başladı. Ayrıca, iki hafta boyunca, 14 Haziran’da değerlerin sayısı 137.150 ve 5.222 oldu. Ondan sonra bir düşüş yaşandı ve Haziran ayının son günlerinde rekor güncellendi.

shiba inu ve dogecoinin ag etkinligi yukseliyor

Aktif DOGE adreslerinin sayısı 27 Haziran’da 138.680 ile maksimuma seviyeye ulaştı. SHIB de, 28 Haziran’da toplam 6.759 aktif adresle maksimum değerine ulaştı.

Son olarak popüler meme kripto para birimlerinin durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0.00000984 dolardan işlem görüyor. DOGE, 0.063343 dolardan

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
435.888,06 TL 0,90%
ethereumETH/TRY
34.642,89 TL 2,80%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.727,78 TL 1,94%
cardanoADA/TRY
10,21 TL 1,49%
xrpXRP/TRY
6,83 TL 0,14%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,07%
solanaSOL/TRY
807,67 TL 3,57%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 8,76%
Bağlantıyı kopyala