Shiba Inu, Shibarium Public Beta’sı İçin Tarih Verdi

shiba inu shibarium public betasi icin tarih verdi

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) topluluğu bir süredir Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Shiba Inu’dan Shibarium Public Beta’sı için tarih geldi.

Shiba Inu İşlem Ücretlerini Düşürecek Shibarium İçin Geri Sayım Başladı

Shiba Inu topluluğu Shibarium’un piyasaya sürüleceği tarihi merak ediyor. Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu son bir hafta içerisinde ABD doları karşısında yüzde 33.6 oranında artış gördü ve bu artışın nedeni ise Shibarium duyurusu etrafında dönüyor. Bununla birlikte bir Ethereum (ETH) balinası, bugün SHIB döviz kurlarını kullanarak son 24 saat içinde yaklaşık 1.74 milyon dolar değerindeki 163.2 milyar SHIB alımı gerçekleştirdi. Gerçekleşen bu olayların ardından projenin Discord sunucusunda L2 ölçeklendirme çözümü Shibarium hakkında bazı tartışmalar yaşandı.

shiba inu shibarium public betasi icin tarih verdi 2

Shibarium’un arkasındaki geliştiricilerin oluşturduğu bir ekip olan Unification Foundation, yaklaşmakta olan proje için birkaç güncelleme yayımladı. Unification Foundation güncellemelerine göre Shibarium alfa test aşamasında özel bir ortamda başlatıldı. Geliştiriciler gerçekleştirilen testlerin sonuçlarının başarılı olduğunu ve “yoğun geliştirme altındaki birincil aracın cüzdan uygulaması olduğunu” belirtti. Unification Foundation’da yer alan geliştiricilerden olan Maziar Sadri şu ifadeleri kullandı:

Shibarium Public Beta Testnet’in çok beklenen IBC/Gravity/wFUND güncellemelerini içeren FUND Testnet yükseltmesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde 2022 yılının üçüncü çeyreğinde devreye alınması bekleniyor. Herkese açık Beta Testnet, tarafların doğrulama süreci de dahil olmak üzere ağ ile tam olarak etkileşime girmesine izin verecektir.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
419.665,71 TL 0,42%
ethereumETH/TRY
33.588,69 TL 1,75%
tetherUSDT/TRY
17,94 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.450,40 TL 1,47%
xrpXRP/TRY
6,80 TL 0,66%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,41%
cardanoADA/TRY
9,53 TL 1,51%
solanaSOL/TRY
734,83 TL 0,30%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 4,74%
Bağlantıyı kopyala