Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Düşüşe Rağmen Satmıyor

shiba inu shib yatirimcilari dususe ragmen satmiyor

Kripto para dünyasının en aktif kripto paralarından olan Shiba Inu (SHIB), yatırımcıları tarafından desteklenmeye devam ediyor. Öyle ki WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, son fiyat hareketine rağmen balinaların radarında olmaya devam ediyor. Yatırımcılar son yaşanan düzeltmeye rağmen varlığı elinde tutmayı sürdürüyor.

Yaşan bu düşüşü alım fırsatı olarak gören kimi yatırımcılar (veya balinalar) ise sizlerle de paylaştığımız üzere SHIB’e yatırım yapmak için fırsat kolluyor.

shiba inu shib yatirimcilari dususe ragmen satmiyor

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Dalgalanmaları ile Dikkati Üzerine Çekmiş Durumda

WhaleStats verilerine göre Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içinde satın alınan ilk 10 kripto para arasında ve dolar cinsinden en büyük varlık pozisyonunda yer alıyor. Shiba Inu’nun ayrıca balinaların ilk 10 holdinginde ikinci sırada yer aldığını da belirtelim.

Diğer taraftan haftaya 0.0000375 dolardan başlayan Shiba Inu (SHIB), yüzde 9.8’lik bir düşüşle 0.0000317 dolardan fiyatlanıyor. Varlığın CoinGecko verilerine göre 14 gün içerisinde yüzde 25, bir ay içerisinde ise yüzde 35 düştüğünü belirtelim.

Diğer taraftan varlığın yıl başından bu yana inanılmaz bir yükseliş yaşayarak iki sıfır attığını ve 0.00008616 dolar seviyelerine kadar çıktığını hatırlatmakta fayda var.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 493.193,18 TL 1,06%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.778,59 TL 1,71%
tether
Tether (USDT) 13,30 TL 1,78%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.086,58 TL 2,89%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,31 TL 0,90%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 2,87%
solana
Solana (SOL) 1.267,63 TL 4,08%
xrp
XRP (XRP) 8,12 TL 0,18%
terra-luna
Terra (LUNA) 860,24 TL 3,24%
polkadot
Polkadot (DOT) 248,21 TL 4,01%
Bağlantıyı kopyala