Shiba Inu (SHIB) Yakım Oranı Yüzde 230 Arttı

shiba inu shib yakim orani yuzde 230 artti

Kripto para piyasasında yaşanan düşüşten en az etkilenen kripto paralardan olan Shiba Inu’de yeni gelişmeler yaşanıyor. Balina ve yakım olaylarıyla gündemde kalmaya devam eden popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), yakım oranı son 24 saatte önemli ölçüde arttı.

Shiba Inu, Yakım Oranında Büyük Artış

Shibburn Twitter hesabından paylaşılana göre, 219.660.376 SHIB yakımı gerçekleşti ve 16’dan fazla işlemin yapıldı. Bu sayı her geçen dakikada artmaya devam ediyor.

shiba inu shib yakim orani yuzde 230 artti

Shibburn’e göre, SHIB yakım oranı yüzde 230 artış göstererek, 357 milyon SHIB yakımı gerçekleşti.

Yapılan 400 işlemle birlikte, Shiba Inu topluluğu Haziran ayında ölü cüzdanlara toplamda 4.553.606.683 SHIB gönderdi.

Santiment, Shiba Inu adres etkinliğinin yedi haftanın en yüksek seviyesine ulaştığını bildirdi. Buna göre SHIB’in adres etkinliği yüzde 35 büyüdü.

Ayrıca Shiba Inu’nun yatırımcı sayısı da artmaya devam ediyor. WhaleStats‘a göre, şu anda SHIB sahiplerinin sayısı, tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yakın bir seviyede yer alıyor.

Son olarak popüler meme kripto para birimlerinin durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0,000001009 dolardan işlem görüyor

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.462,68 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
31.214,04 TL 6,44%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.106,67 TL 8,08%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
6,14 TL 9,28%
cardanoADA/TRY
8,45 TL 12,98%
solanaSOL/TRY
649,75 TL 12,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala