Shiba Inu (SHIB), Son 7 Günde Yüzde 50 Oranında Arttı

shiba inu shib son 7 gunde yuzde 50 oraninda artti

Meme kripto para birimleri yeniden hızlı bir yükseliş yaşamaya başladı. Son birkaç gün içinde Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) önemli bir fiyat ivmesi kazandı. SHIB geçen hafta neredeyse yüzde 50 arttı. DOGE ise aynı dönemde yüzde 35’lik bir artış yaşadı.

Shiba Inu Sahiplerinin Sayısı Artıyor

Coinmarketcap tarafından yayınlanan verilere göre, toplam Shiba Inu adreslerinin sayısı şu anda 2 milyonu geçiyor. Kripto pazarındaki düşüşe rağmen, toplam SHIB sahiplerinin sayısı Kasım 2021’den bu yana yaklaşık yüzde 20 arttı.

shiba inu shib son 7 gunde yuzde 50 oraninda artti

Önemli dönüm noktalarıyla birlikte Shiba Inu, 2021’de kripto kazananlar listesinin başında yer aldı.

Meme kripto para birimleri son birkaç günde güçlü kazançlar elde etmeye devam ediyor. Glassnode, kripto varlıkların kripto ekosistemi tarihindeki en kötü ayı piyasalarından birinden geçtiğini belirtti.

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde popüler meme kripto para birimi Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğini açıklamıştı. Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’e sahip olan Musk, daha önce de Dogecoin’i ‘halkın para birimi’ olarak adlandırmıştı.

Son olarak popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun güncel durumuna bir göz atalım. SHIB haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0.00001162 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
419.361,07 TL 4,13%
ethereumETH/TRY
33.073,17 TL 5,49%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,93 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.509,06 TL 4,70%
xrpXRP/TRY
6,71 TL 3,38%
binance-usdBUSD/TRY
17,92 TL 0,17%
cardanoADA/TRY
9,64 TL 6,65%
solanaSOL/TRY
733,75 TL 8,08%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 6,79%
Bağlantıyı kopyala