Shiba Inu, Son 30 Günde Nasıl Bir Performans Sergiledi?

shiba inu shib son 30 gunde nasil bir performans sergiledi

Dünyanın en popüler meme coin projeleri arasında Shiba Inu’yu (SHIB) rahatlıklar sayabiliriz. Shiba Inu, kısa süre önce önemli bir kilometre taşını geride bıraktı ve 1 milyondan fazla token sahibine ulaştı. Bu açıdan bir rekora ulaşan Shiba Inu, son 30 günde ise önemli düşüş yaşadı.

Shiba Inu’nun (SHIB) Son 30 Günlük Performansı

Son zamanlarda yaşanan düşüşlere rağmen, Shiba Inu sahiplerinin sayısı 1 milyona ulaştı. 28 Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşan Shiba Inu, 0.00008845 dolarlık ATH’sinden yaklaşık yüzde 57.54 gerisinde. Haberin yazımı sırasında CoinMarketCap verilerine göre SHIB, 0.00003755 dolardan işlem görüyor. Son ATH’sinden bu yana yaklaşık 30 gün geçen SHIB önemli bir gerileme yaşadı. Yine CoinMarketCap verilerine göre, 26 Ekim – 26 Kasım arasındaki düşüş ise yüzde 32.18 oranında düşüşte.

shiba inu shib son 30 gunde nasil bir performans sergiledi

Shiba Inu’nun 1 milyon sahip sayısına ulaşması, projenin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Bu paylaşımın ardından SHIB’in fiyatı günlük en düşük 0,000039 dolardan 0,000048 dolara çıktı. Şimdilerde ise piyasayla benzer şekilde bir geri çekilme yaşandı.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.875,39 TL 0,12%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.533,85 TL 0,56%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.292,12 TL 2,59%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 1,06%
solana
Solana (SOL) 2.371,36 TL 0,47%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,14%
xrp
XRP (XRP) 11,42 TL 0,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,51%
polkadot
Polkadot (DOT) 425,18 TL 1,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,48 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala