Shiba Inu (SHIB) Burn Portal Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

shiba inu shib burn portal odulleri ne zaman verilecek

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) son günlerin artan fiyatı ile dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce geliştiriciler Shibarium Public Betası için tarih açıklarken şimdi de Shiba Inu (SHIB) Burn Portal Ödülleri’nin ne zaman verileceği belli oldu.

Shiba Inu (SHIB) Burn Portal Ödülleri Verileceği Tarih

Shiba Inu (SHIB) topluluğu tarafından merakla beklenen Shiba Inu (SHIB) Burn Portal Ödülleri’nin verileceği tarih belli olmuş olabilir. ShibaSwap DEX isimli Twitter kullanıcısı tarafından yapılan açıklamaya göre merakla beklenen Shiba Inu Yakma Portalı Ödülleri veya Ryoshi Vision ödülleri 26 Haziran 2022 tarihinden sonra 48 ila 72 saat içerisinde dağıtılmaya başlanabilir. ShibaSwap DEX ayrıca ödüllerin dağıtılmaya başlamasıyla ve ödül dağıtımının bitimiyle ilgili yeni güncellemeler yapılacağını belirtti.

Nisan 2022 sonlarında Shiba Inu Yakma Portalı, Shiba ekosistemini genişletmeye yarayan bir ERC20 tokeni olan RYOSHIS VISION’ı oluşturan geliştiricilerle iş birliği yapılarak oluşturuldu. Shiba Inu geliştirici ekibi tarafından yapılan bir açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

Shiba Inu Burn Portal (Shiba Inu Yakma Portalı) SHIB yakıcılarını RYOSHI Ödülleri şeklinde pasif bir gelir bildirimi ile ödüllendirilmek için oluşturuldu. Ayrıca tüm RYOSHI işlemlerinin yüzde 0.49’u burntSHIB sahiplerine dağıtılacaktır. Bununla birlikte projelerin bir Burn Pool (Yakma Havuzu) oluşturmak ve SHIB tokenlerinin yakmak için ödüller sunmak için kullanılabilecek bir “Shiba Burn Akıllı Sözleşmesi” başlatıldı.

shiba inu shib burn portal odulleri ne zaman verilecek 2

Son olarak 19 Haziran 2022 itibariyle 55 milyardan fazla SHIB yakımı yapıldı. SHIB sahipleri bunu yaparak SHIB fiyatını artırabilir. Zira son bir hafta içerisinde yakılan tokenlarla birlikte Shiba Inu (SHIB) yüzde 52’lik artışla 0.00001138 dolardan işlem görüyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
440.210,34 TL 2,13%
ethereumETH/TRY
34.098,42 TL 3,04%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.899,35 TL 2,07%
xrpXRP/TRY
6,85 TL 0,68%
cardanoADA/TRY
9,72 TL 0,58%
binance-usdBUSD/TRY
17,93 TL 0,14%
solanaSOL/TRY
791,56 TL 4,40%
polkadotDOT/TRY
167,82 TL 2,39%
Bağlantıyı kopyala