Shiba Inu (SHIB) Balinalarının Sayısı Yeniden Yükselişte

Shiba Inu SHIB Balinalarinin Sayisi Yeniden Yükselişte

Kripto para sektörü son dönemde oldukça kritik bir dönemde geçiyor. Öyle ki bir taraftan düzenleyicilerin kriptolar üzerindeki baskısı artarken, diğer taraftan şirketler kriptoları kabul ediyor ve Blockchain sektörüne önemli yatırımlar yapıyor. Buna ek olarak kripto balinaları ise yatırım araçlarını özenle seçmeye devam ediyorlar. Son olarak zincir üstü verilere göre Balinalar yeniden Shiba Inu’ya (SHIB) yönelenmiş durumda.

Shiba Inu (SHIB) Balinalarının Sayısı ve Varlıkları Artıyor

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, SHIB bir kez daha Ethereum’dan sonra en iyi ETH balinalarının en büyük holdingi olarak geri dönmüş durumda. Hatırlarsanız bu pozisyon daha önce bir süredir FTT (FTX Token) tarafından işgal edilmişti.

Bu, Shiba Inu’nun şu anda en popüler ikinci madeni para olan Ethereum’dan sonra bu balinaların en büyük yatırımı olduğu anlamına geliyor. WhaleStats, ilk 1000 ETH cüzdanının elinde tuttuğu toplam SHIB miktarının 1.459.250.776 dolar değerinde olduğunu gösteriyor. En büyük ikinci yatırım olan FTT’ye gelince, şu an için bu en iyi balinaların değeri 1.215.547.517 dolar seviyesinde.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
469.536,45 TL 2,03%
ethereumETH/TRY
32.203,93 TL 2,94%
tetherUSDT/TRY
15,50 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,50 TL 0,24%
binance-coinBNB/TRY
4.743,66 TL 3,14%
xrpXRP/TRY
6,69 TL 3,20%
cardanoADA/TRY
9,04 TL 3,51%
solanaSOL/TRY
876,63 TL 5,46%
binance-usdBUSD/TRY
15,50 TL 0,17%
polkadotDOT/TRY
170,59 TL 3,31%
Bağlantıyı kopyala