Shiba Inu, Netflix ve Spotify Aboneliklerinde Kullanılabilecek

shiba inu netflix ve spotify aboneliklerinde kullanilabilecekasd

Kripto para toplulukları söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri şüphesiz Shiba Inu. Topluluğu ile sürekli olarak yeni etkinlikler ve ürünler üzerinde çalışan geliştirici ekip, son olarak yeni bir sosyal medyayı topluluğuna duyurmuştu. Sık sık yeni haberler ile gündeme gelen Shiba Inu bu kez ödeme yöntemi olarak kullanılması ile dikkatleri üzerinde çekti. NOWPayments, aralarında Netflix ve Spotify‘ın da olduğu yinelenen faturalandırma sistemine SHIB ile ödeme yöntemini entegre etti.

Shiba Inu, Netflix ve Spotify Aboneliklerinde Kabul Görecek

NOWPayments, otomatik ödeme talimatları için oluşturduğu platformunda güncelleme yaptı. Aralarında Netflix ve Spotify‘ın da bulunduğu fatura ödemelerine Shiba Inu entegrasyonunu ekledi.

shiba inu netflix ve spotify aboneliklerinde kullanilabileceksdscd

Shiba Inu (SHIB), ödeme ağ geçidi NOWPayments’ın yinelenen faturalandırma aracı sayesinde artık Netflix ve Spotify aylık aboneliklerini ödemek için kullanılabilir. Abonelik hizmetleri de yürüten işletmeler, artık müşterilerinin araçla SHIB’deki abonelikler için ödeme yapmasına izin verebilir.

Bununla beraber saklama ve ödeme hizmetleri olarak adlandırılan sistemde, abonelik ücretlerinin kripto para birimleriyle ödenmesinin önü açıldı. Diğer taraftan, Shiba ile ödeme yapılabilecek olması da dikkat çekti.


Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
430.093,66 TL 1,68%
ethereumETH/TRY
29.545,00 TL 1,06%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.823,63 TL 0,61%
xrpXRP/TRY
7,54 TL 0,22%
binance-usdBUSD/TRY
18,80 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
7,01 TL 1,98%
dogecoinDOGE/TRY
1,72 TL 5,85%
matic-networkMATIC/TRY
20,36 TL 3,29%
Bağlantıyı kopyala