Shiba Inu İşlem Hacmi Son 24 Saatte Yüzde 102 Arttı

shiba inu islem hacmi son 24 saatte yuzde 102 artti

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) balinaların ilgisini çekmeye devam ediyor. En büyük Ethereum yatırımcılarının Shiba Inu ticareti yapmaları, SHIB işlem hacmini artırdı.

SHIB İşlem Hacminde Rekor Artış

Bu hafta balinalar büyük miktarlarda Shiba Inu aktarımı yapıyor. Balinalar bu aktarımlarda Shiba Inu alım satımı gerçekleştiriyor.

Bu Shiba Inu hareketleri arasında Ethereum Blockchain ağındaki en büyük 100 balina, hafta sonundan önce yaklaşık 2 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) satışı gerçekleştirdi. WhaleStats veri platformuna göre bu kripto para birimleri ve biraz daha fazlası cüzdanlarına geri döndü ve bu işlemler 24 saat içinde yapıldı.

shiba inu islem hacmi son 24 saatte yuzde 102 artti 2

Balinalar tarafından yapılan bu işlemler, artan SHIB işlem hacminin bir sonucu olarak gerçekleşti. Bu haftanın başında SHIB işlem hacmi şaşırtıcı bir şekilde yüzde 7.449.053,83 arttı. Son 24 saatte yükseliş sadece yüzde 102 olarak kayıtlara geçti.

Son olarak WhaleStats verilerine göre, Ethereum balinaları şu anda Shiba Inu’da 69.169.207 dolar tutuyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.197,82 TL 2,13%
ethereumETH/TRY
30.742,13 TL 2,37%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,00%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.928,30 TL 2,15%
xrpXRP/TRY
7,77 TL 0,29%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
7,38 TL 1,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,09%
matic-networkMATIC/TRY
21,63 TL 0,60%
Bağlantıyı kopyala