Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu Ortalama Yüzde 8 Düştü

shiba inu dogecoin ve floki inu ortalama yuzde 8 dustu

Kripto varlık piyasasında düzeltmelerin yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Diğer yandan metaverse projeleri ise kendi içinde bir boğa sezonunda. Kısa süre önce, 5 büyük metaverse projesinin 30 günlük performansını mercek altına almıştık. Diğer yandan bir de meme coin’ler var. Zaman zaman hızlı yükselişler yaşayan Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu şimdilerde düşüşte.

Üçlünün ortalama yüzde 8’lik bir kaybı var.

Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu Ne Durumda?

SHIB/USDT paritesinde bir geri çekilme başlamıştı. SHIB, 0,0005 dolar civarında konsolide olmaya başlarken, çoğu SHIB sahibi, kripto varlığın konsolidasyon aralığını aşmaya devam edeceğini söyledi. Buradaki umutlar yeni bir zirveye çıkılacağı yönündeyken, şimdilerde grafik bize Shiba Inu’nun 20 günün en düşük seviyesinde olduğunu gösteriyor.

shiba inu dogecoin ve floki inu ortalama yuzde 8 dustu 2

Haberin yazımı sırasında Shiba Inu, 0.00003906 dolardan işlem görüyor. U.Today’in haberine göre, SHIB daha önce kazanılan fiyatını yüzde 40’ından fazlasını kaybetti.

Dogecoin tarafında da işler pek iyi göstermiyor. Meme coin’lerin en eskisi olan Dogecoin, son 100 gündür geniş bir aralıkta hareketine devam ediyor. Dogecoin’in en son fiyat hareketi, grafikte haftalık yüzde 12 kayıpla çoğunlukla piyasayı takip ediyor. Dogecoin, haberin yazımı sırasında 0.2219 dolardan alıcı buluyor.

shiba inu dogecoin ve floki inu ortalama yuzde 8 dustu 3

Bir de Floki Inu’ya bakmak lazım. CoinMarketCap verilerine göre, haberin yazımı sırasında 0.0001586 dolardan alıcı bulan Floki Inu, son iki haftada değerinin yüzde 51’ini kaybetti. FLOKI şu aralar son ATH’sinden yüzde 62 geride. 12 Kasım’dan beri grafikte yeşil mum görülmedi.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 489.771,47 TL 0,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.360,90 TL 0,71%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,37%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.071,74 TL 1,94%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,25%
cardano
Cardano (ADA) 13,77 TL 4,59%
solana
Solana (SOL) 1.243,17 TL 0,25%
xrp
XRP (XRP) 8,11 TL 0,81%
terra-luna
Terra (LUNA) 831,90 TL 7,32%
polkadot
Polkadot (DOT) 246,34 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala