Shiba Inu Balinası, SHIB Alımlarına Devam Ediyor

shiba inu balinalarindan biri shib alimlarina devam ediyor 3

Shiba Inu sahipleri ve yatırımcıları, SHIB’nın performansından etkilenmiyor. Öyle ki balinalar daha önce sahip olduklarından daha fazla Shiba Inu satın almaya devam ediyor. Bununla birlikte en büyük Shiba Inu balinalarından biri mevcut 1,2 milyar dolarlık Shiba varlıklarına, 5 milyon dolarlık Shiba Inu daha ekledi.

En Büyük Shiba Inu Balinası, SHIB Alımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Shiba Inu balinaları SHIB’a alımlarına devam ediyor. En büyük Shiba Inu balinası tarafından yapılan satın alma işlemi, mevcut piyasa koşullarını değiştirmedi. Şu anda, Shiba Inu balinası bünyesinde yaklaşık 3.4 milyar dolar değerinde token tutuyor. Ayrıca belirtmek gerekirse balina, Shiba Inu‘ya ek olarak 1,4 milyar dolar değerinde “Amerikan Doge” tokenine ve 400 milyon dolar değerinde CRO’ya sahip.

Piyasanın büyük bir kısmı sürekli olarak düşerken, Shiba Inu, istikrarlı bir şekilde hareket ediyor. WhaleStats verilerine göre, mevcut Shiba Inu varlıkları bir önceki güne göre yüzde 0,2’lik bir değişiklikle, 1,59 milyar dolarda da kaldı.

shiba inu balinalarindan biri shib alimlarina devam ediyor
WhaleStats

Ayrıca Haberin yazımı esnasında CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu; 0.0004724 dolardan işlem görüyor. Bunun yanında; Hindistan’ın kripto borsası Unocoin, Dogecoin ve Shiba Inu‘yu listelediğini hatırlatalım.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 493.554,06 TL 0,97%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.838,33 TL 1,19%
tether
Tether (USDT) 13,36 TL 0,95%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.122,13 TL 3,58%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,46%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 3,56%
solana
Solana (SOL) 1.264,83 TL 0,46%
xrp
XRP (XRP) 8,15 TL 0,11%
terra-luna
Terra (LUNA) 856,90 TL 5,33%
polkadot
Polkadot (DOT) 249,68 TL 3,88%
Bağlantıyı kopyala