Shiba Inu, 1 Milyon Holder ile Rekor Tazeledi

newegg-shiba-inuyu-kabul-edecegini-dogruladi

Kripto para endüstrisi gün geçtikçe küresel bilinirliğini artırıyor. Kripto paralar arasında “meme token” olarak geçen Shiba Inu (SHIB) ise en popüler kripto paralar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Durum böyle olunca da her gün daha fazla kişi tarafından kullanılan SHIB, toplamda 1.000.000 holder’a ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

shiba inu 1 milyon holder ile rekor tazeledi 1

En Büyük Destek Shiba Inu Topluluğundan Geliyor: 1.000.000 Destek

Kripto dünyası bazı kripto paraların toplulukları ile de çokça anılıyor. Özellikle Twitter’da projelerin sayfalarında bolca topluluk üyesi görmüşsünüzdür. Bu gruplardan en büyüklerinden birine de Shiba Inu sahip. SHIB‘in olabildiğince fazla kişiye ulaşmasını sağlayan bu gruplar, 1 milyon holder’ın oluşmasına oldukça katkıda bulunuyor.

Diğer taraftan Shiba Inu, Floki ve Dogecoin’in fiyatları ise düşüş trendi içerisinde. Ayın başlangıcından bu yana hızlı bir yükseliş yakalayan meme token’lar, geçtiğimiz birkaç güne kadar bu ivmeyi sürdürse de, devam ettiremedi. Haberimizin yazımı itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre Dogecoin (DOGE) 0.22 dolardan fiyatlanırken, SHIB 0.00004231 dolardan fiyatlanıyor.

Diğer taraftan son günlerde çok kez gündeme gelen Floki Inu (FLOKI) ise 0.0001679 dolar seviyesinde.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 716.730,73 TL 2,10%
ethereum
Ethereum (ETH) 58.066,92 TL 3,80%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.788,27 TL 0,59%
tether
Tether (USDT) 12,55 TL 0,21%
solana
Solana (SOL) 2.671,48 TL 2,72%
cardano
Cardano (ADA) 19,59 TL 3,08%
xrp
XRP (XRP) 12,55 TL 0,13%
polkadot
Polkadot (DOT) 479,19 TL 3,24%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,54 TL 0,09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,71 TL 0,94%
Bağlantıyı kopyala