SHIB Yakma Oranı 60 Günde İkiye Katlayacak

shib yakma orani 60 gunde ikiye katlayacak 2

Shiba Inu (SHIB) ile ilgili her geçen gün daha fazla haber karşımıza çıkıyor. Birçok şirket, SHIB ile ödeme almaya başlayacağını duyurdu. Bunlardan biri de müzik, etkinlik biletleri ve NFT’ler için SHIB kabul eden Bigger Enterainment. Kısa süre önce Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper da SHIB yakma oranları ile ilgili bir tweet attı.

SHIB Yakma Oranı için İddialı Açıklama

Dünyanın en çok konuşulan kripto paralarından biri de Shiba Inu (SHIB). Bu meme coin ile ilgili konuşan son isim Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper oldu. Cooper, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla, “SHIB yakma oranımız önümüzdeki 60 gün içinde iki katına çıkmalı” dedi.

SHIB, ‘yanma partileri’ esnasında yakılıyor. Bir sonraki parti ise 26 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Cooper, ekibinin SHIB yakmak için yeni yollar aradığını ve daha yeni başladıklarını da söyledi.

Hafta başında da Cooper, 7.500 SHIB sahibinin ‘yanma partisi’ne bilet almak için Bigger Entertainment‘ta 5 dolar harcasa, ekbinin 13 Aralık’ta 1 milyon Shiba Inu yakacağını tweetlemişti. 13 Aralık’ta ise toplanan fon miktarı toplam yüzde 13 oranında çıkmıştı.

shib yakma orani 60 gunde ikiye katlayacak

Cooper, Aralık ayında ekibinin şimdiye kadar 7 milyon SHIB yaktığını açıklamıştı. Etherscan’a göre, 7.039.297.46717959 SHIB, 0xdead000000000000000042069420694206942069 boş adresine gönderildi.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 476.218,39 TL 3,06%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.945,17 TL 6,19%
tether
Tether (USDT) 13,43 TL 0,61%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.954,02 TL 4,79%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,17%
cardano
Cardano (ADA) 14,64 TL 4,55%
solana
Solana (SOL) 1.316,25 TL 13,12%
xrp
XRP (XRP) 8,17 TL 6,51%
terra-luna
Terra (LUNA) 895,91 TL 1,47%
polkadot
Polkadot (DOT) 251,35 TL 6,09%
Bağlantıyı kopyala