SHIB, XRP ve AVAX Artık Binance Card Tarafından Destekleniyor

shib xrp ve avax artik binance card tarafindan destekleniyorAD

Kripto para borsaları artan rekabet ortamında hizmet alanlarını bir adım öteye taşımak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Binance de kripto para kartı Binance Card’a XRP, SHIB ve AVAX desteği eklediğini duyurdu.

Binance Card, SHIB, XRP ve AVAX’ı Destekliyor

Kısa süre önce ödeme devi Mastercard ortaklığıyla Arjantin’de kullanıma açılan Binance Card’a yeni eklemeler gerçekleşti. Arjantin haricinde EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde de kullanıma açık olan Binance Card’da yapılan 3 yeni altcoin desteği yapıldı. Bu ekleme ile birlikte Binance Card’da 14 kripto para birimi yer alacak.

shib xrp ve avax artik binance card tarafindan destekleniyorD

Kullanıcılar, mevcut ödeme seçeneklerinde değişiklik yapmadan Binance Card’da toplamda 6 farklı kripto birimine öncelik verebiliyor ve toplam 12 adet kripto para kullanılabiliyor. Bunun yanında detaylandırmak gerekirse Binance Card ile bugünden itibaren; ADA, AVAX, BNB, BTC, BUSD, DOT, ETH, LAZIO, PORTO, SANTOS, SHIB, SXP, USDT ve XRP kripto birimleri kullanılabilecek.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse kart, kullanıcıların kripto para birimlerini dünya çağında 90 milyondan fazla Mastercard’a bağlı iş yerlerinde harcama yapılmasına izin verilecek.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
416.323,54 TL 1,57%
ethereumETH/TRY
30.032,26 TL 3,58%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.725,61 TL 6,40%
xrpXRP/TRY
6,73 TL 1,48%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
9,22 TL 2,42%
solanaSOL/TRY
728,19 TL 4,58%
polkadotDOT/TRY
151,20 TL 4,90%
Bağlantıyı kopyala