SHIB ve LINK, Son 24 Saatte En Çok Satın Alınan Tokenler!

shib ve link son 24 saatte en cok satin alinan tokenler arasinda 3

WhaleStats verilerine göre; Shiba Inu (SHIB) ve Chainlink (LINK), son 24 saatte en çok satın alınan 20 token arasında yer alıyor. 4 Aralık’taki satışın ardından, piyasa hareketliliği bugünde devam etti. Bununla beraber tokenlerin çoğu, baskı nedeniyle değer kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) ve çoğu altcoin, türev piyasalarda görülen büyük tasfiyelerle birlikte, büyük bir fiyat düşüşü yaşadı. Aynı şekilde, kripto korku ve açgözlülük endesksininde gösterdiği gibi piyasa duyarlılığı şu anda “aşırı korku” seviyesinde:

shib ve link son 24 saatte en cok satin alinan tokenler arasinda

SHIB ve LINK En Çok Satın Alınan Arasında Yer Alıyor

WhaleStats, “balinalar” olarak adlandırılan en büyük 1.000 Ethereum cüzdanını takip ediyor. WhaleStats verilerine göre; Shiba Inu (SHIB) ve Chainlink (LINK), son 24 saatte en çok satın alınan tokenler arasında yer aldı. Ayrıca bazı yatırımcılar ise bu dönemi favori tokenlerını biriktirmek için kullandılar.

Shiba Inu bunun yanında ilk 10 holding arasında ikinci sırada yer alarak, zirveye çıkan Ethereum‘un gerisinde kaldı. Bu, Shiba Inu hodlers’ın piyasa oynaklığına rağmen fazla zeminden vazgeçmediğini gösterebilir.

shib ve link son 24 saatte en cok satin alinan tokenler arasinda 2
WhaleStats

Haberin yazımı esnasında söz konusu olan Shiba Inu ve Chainlink, CoinMarketCap verilerine göre sırasıyla; 0,000034 dolardan ve 17,95 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 492.965,96 TL 0,73%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.769,10 TL 0,60%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,02%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.128,41 TL 3,35%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,30%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 2,73%
solana
Solana (SOL) 1.265,76 TL 2,31%
xrp
XRP (XRP) 8,27 TL 0,66%
terra-luna
Terra (LUNA) 846,74 TL 3,66%
polkadot
Polkadot (DOT) 248,21 TL 2,68%
Bağlantıyı kopyala