SHIB, MANA ve DOGE için de GameStop Desteği Geliyor

bu kripto paralar flexa ile gamestopta kabul ediliyor

Yapılan açıklamaya göre; SHIB, MANA, DOGE ve diğer kripto para birimleri artık Flexa Spedn uygulaması üzerinden GameStop’ta kabul ediliyor.

Gemini destekli kripto ödeme şirketi Flexa, Amerikalı video oyunu ve tüketici elektroniği devi GameStop‘un Spendn uygulaması tarafından desteklenen, satıcılar listesine geri döndüğünü açıkladı. Flexa’nın “Spedn” mobil uygulaması artık GameStop’un tüm ABD lokasyonlarında Bitcoin, Dogecoin ve diğer kripto para birimleri ile ödeme yapmak için kullanılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde Flexa, Shiba Inu’yu listelediğini açıklamıştı. Bu kez Flexa, metaverse ile ilgili birkaç kripto para birimini de listelediğini açıkladı. Bu metaverse coinler şu şekilde; Axie Infinity Shard (AXS), Smooth Love Potion (SLP) ve Decentraland (MANA). Hatırlatmak gerekirse 2021 yılında bu coinler, yüksek kazançları ile sık sık gündeme geldiler.

Kripto para ödeme şirketi Flexa, Twitter üzerinden açıklamayı şu şekilde yaptı:

Flexa’nın Spedn Uygulaması GameStop’u Yeniden Destekliyor

2019 yılında kurulan Flexa, Spedn kripto para cüzdanının yardımıyla, kripto ile ödeme yapmayı kolaylaştırdı. Süpermarket zinciri Whole Foods başlangıçta GameStop ile birlikte desteklenen satıcılar listesindeydi. Ancak daha sonra her iki şirket de Spedn uygulamasından çıktı. Aynı şekilde Starbucks da uygulamanın denemesine katılmıştı ancak mevcut satıcılar listesinden çekildi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 499.395,02 TL 2,84%
ethereum
Ethereum (ETH) 33.366,69 TL 3,97%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,34%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.132,02 TL 4,74%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,35 TL 0,31%
cardano
Cardano (ADA) 14,30 TL 1,12%
solana
Solana (SOL) 1.324,84 TL 9,79%
xrp
XRP (XRP) 8,22 TL 2,39%
terra-luna
Terra (LUNA) 886,57 TL 0,53%
polkadot
Polkadot (DOT) 253,69 TL 7,31%
Bağlantıyı kopyala