SHIB Adres Sayısı, 3 Ayda 40.000’den Fazla Arttı

shib adres sayisi 3 ayda 40 000den fazla artti

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), önemli bir ivme kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl trend olan Shiba Inu’nun adres sayısı yeni bir dönüm noktasına ulaştı. SHIB, adres sayısı 3 ayda 40.000 fazla arttı.

Shiba Inu, Yeni Bir İvme Kazandı

Son zamanlarda toparlanma eğilimine giren kripto paralar bir süredir düşüşteydi. Shiba Inu da (SHIB) bu düşüşten etkilenen kripto paralardan biri. Son verilere göre, Shiba Inu adres sayısı, yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

13 Eylül itibarıyla toplam SHIB sahibi sayısı üç ayda 40.033 artarak 1.221.112’ye ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre, 16 Haziran’da SHIB sahipleri yüzde 3,38 artışla 1,181,079 seviyesindeydi. 

shib adres sayisi 3 ayda 40 000den fazla artti

Shiba Inu adres sayısı ağustos başında düştükten sonra, geçen ay yaklaşık 16.876 adres sayısı ekleyerek istikrarlı bir şekilde arttı. 

Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu‘nun yakım miktarında düşüş görüldüğü belirtmiştik. Crypt Eye‘a göre, yakılan Shiba Inu miktarı 272.2 milyon olarak gerçekleşmişti.

Ayrıca belirtmek gerekirse beş yıldan fazla bir süredir Netflix’in prodüksiyon yönetim ekibinde çalışan Brandie Konopasek, Shiba Inu’nun metaverse ekibine katılmıştı.

Shiba Inu’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında SHIB 0,00001287 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
349.179,88 TL 0,33%
ethereumETH/TRY
24.341,93 TL 1,50%
tetherUSDT/TRY
18,36 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
18,36 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.174,20 TL 2,82%
xrpXRP/TRY
9,08 TL 1,60%
binance-usdBUSD/TRY
18,36 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
8,45 TL 0,02%
solanaSOL/TRY
626,78 TL 6,89%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 8,10%
Bağlantıyı kopyala