SBF, Hâkimin Tahvil Ortalarını Açıklama Kararına İtiraz Etti

sbf hakimin tahvil ortalarini aciklama kararina itiraz etti

İflas eden kripto para borsası FTX’in kurucu ortağı ve eski CEO’su Sam Bankman-Fried ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre içerisinde yeniden mahkeme karşısına çıkacak olan Sam Bankman-Fried’in (SBF) son olarak mahkemeyi erteleme başvurusu reddedilmişti. SBF son olarak mahkeme yargıcının tahvil ortaklarının isimlerinin açıklanması kararına itiraz etti.

SBF’den Bir İtiraz Daha

Bir zamanlar dünyanın en büyük üçüncü kripto para borsası konumunda olan FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, 250 milyon dolarlık tahvilini imzalayan iki kişinin isimlerinin bir sır olarak kalması için çalışmalarına devam ediyor.

sbf hakimin tahvil ortalarini aciklama kararina itiraz etti 2

FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried, mahkemeye sunulan belgede, bir yargıcın iki ortak imzalayanın isimlerinin mührünü kaldırma kararına itirazda bulundu. 250 milyon dolarlık bir tahville ev hapsinde tutulan Sam Bankman-Fried, FTX müşteri fonlarını kötüye kullandığı gerekçesiyle tutuklanmıştı.

ABD Bölge Yargıcı Lewis Kaplan, bir grup medya kuruluşunun mahkemeden isimlerin açıklanmasının istemesinin ardından geçtiğimiz ay ortak imzacıların isimlerinin açıklaması yönündeki bir önergeyi kabul etmişti. Sam Bankman-Fried’in avukatı ise, imzalayanların isimlerinin açıklanması durumunda gizlilik ve güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kalınabileceğini belirtti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
531.201,93 TL 0,81%
ethereumETH/TRY
33.711,76 TL 0,83%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,49%
bnbBNB/TRY
6.245,64 TL 0,77%
usd-coinUSDC/TRY
19,03 TL 0,59%
xrpXRP/TRY
8,58 TL 2,53%
cardanoADA/TRY
6,79 TL 0,79%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 0,46%
staked-etherSTETH/TRY
33.662,08 TL 0,83%
matic-networkMATIC/TRY
20,94 TL 0,44%
Bağlantıyı kopyala