SBF, Bir Etkinliğe Konuşmacı Olarak Katılacak

sbf bir etkinlige konusmaci olarak katilacak

İflas eden kripto para borsası FTX’in kurucu ortaklarından olan Sam Bankman-Fried (SBF), sosyal medya platformu Twitter üzerinden açıklamalar yapmaya devam ediyor. Sam Bankman-Fried, Twitter’dan yaptığı son açıklamada bir etkinliğe konuşmacı olarak katılacağını açıkladı.

Sam Bankman-Fried, New York Times’ın Etkinliğinde Konuşacak

Bir zamanlar yönettiği kripto para borsası FTX’in çöküşü ve sonrasında yaşanan olayların ardından Twitter’ı daha aktif bir şekilde kullanan Sam Bankman-Fried, sosyal medya platformu üzerinden yeni açıklamalar yapmayı sürdürüyor. FTX’in kurucu ortaklarından olan Sam Bankman-Fried, New York Times köşe yazarı Andrew Ross Sorkin ile 30 Kasım tarihinde New York’ta düzenlenecek olan DealBook Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılacağını açıkladı.

sbf bir etkinlige konusmaci olarak katilacak 2

Sam Bankman-Fried’in söz konusu etkinliğe şahsen mi yoksa bir video konferans aracılığıyla mı katılacağı şimdilik belli değil. Tüm bunların yanında Sam Bankman-Fried’in çeşitli konferanslara katılıyor olması pek çok kişi tarafından eleştiriliyor.

Kısa bir süre önce Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, iflas eden kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in hala özgür bir şekilde dışarıda dolaşmasına tepki göstermişti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
307.267,69 TL 1,81%
ethereumETH/TRY
21.802,60 TL 3,20%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,32%
bnbBNB/TRY
5.505,75 TL 11,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,28%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,39%
xrpXRP/TRY
7,10 TL 0,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,52 TL 3,82%
cardanoADA/TRY
5,91 TL 1,57%
matic-networkMATIC/TRY
15,88 TL 0,87%
Bağlantıyı kopyala