bitcoinBTC/TRY
738.640,07 TL 2,52%
ethereumETH/TRY
45.184,47 TL 3,45%
tetherUSDT/TRY
27,33 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.877,63 TL 1,43%
xrpXRP/TRY
13,94 TL 2,20%
usd-coinUSDC/TRY
27,33 TL 0,03%
staked-etherSTETH/TRY
45.169,43 TL 3,41%
cardanoADA/TRY
6,80 TL 1,75%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,63%
solanaSOL/TRY
545,66 TL 4,41%

Paylaş

Savcı, Do Kwon’un ABD’de veya Güney Kore’de Hapis Yatabileceğini Söyledi

savci do kwonun abdde ve guney korede hapis yatabiliref

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon‘un bir kez daha kefaletle serbest bırakıldığı bildirildi. Daha önce Kwon’un kefalet talebi kabul edilmiş, alt mahkeme ise kararı iptal etmişti. Yaşanan bu olayların ardından Güney Koreli savcı Dan Sunghan’dan bir açıklama geldi.

Dan Sunghan, Kwon’un Güney Kore’ye iade edilmesinin daha mantıklı olduğunu söyledi. Ancak Terraform Labs kurucu ortağının Amerika Birleşik Devletleri’nde de hapis yatabileceğini de söyledi.

Güney Koreli Savcı Dan Sunghan, Do Kwon Hakkında Konuştu

Soruşturmayı yöneten üst düzey bir Güney Koreli savcıya göre Terraform Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Do Kwon, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore’de birden fazla cezaya çarptırılabilir.

savci do kwonun abdde ve guney korede hapis yatabilirt

Do Kwon’un kefalet teklifinin bir Karadağ mahkemesi tarafından kabul edilmesinin ardından şu anda Karadağ’da ev kefaletini ödüyor. 5 Haziran’da. Hem Kwon hem de Terraform Labs’ın mali işler müdürü Han Chang-Joon’un, iade kararı verilirken yasal olarak Chang-Joon’un Karadağ’daki yasal konutunda ikamet etmesi gerekiyor.

Dan Sunghan, Kwon’un Güney Kore’ye iadesinin adaleti getirmek veya kurbanların zararlarını tazmin etmek söz konusu olduğunda daha mantıklı olduğunu açıkladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala