Samsung ABD, Web3 için Discord Sunucusu Kurdu

samsung abd web3 icin discord sunucusu kurdu

Teknoloji devi Samsung‘un ABD kolu, bir Discord sunucusu kurdu. Şirket, bu sayede web3 evreninin bir sonraki adımında yer almak istediğini belirtti.

Samsung ABD, Discord Sunucusu ile Web3’e Göz Kırptı

Samsung 837X’in lansmanının ardından Decentraland‘de bir metaverse deneyimi de yaratmıştı. Şimdi ise resmi olarak bir Samsung US Discord sunucusu kuruldu. Bu hamle ile birlikte şirket, web3’ün derinliklerine dalmak istiyor.

Samsung ABD’nin Discord sunucusu, oyuncular, içerik oluşturucuları ve takipçiler için bir etkileşim alanı olacak. Bu kişiler etkinliklere, ürünlere, NFT’lere ve diğer web3 tabanlı faydalara özel erişimle ulaşabilecek.

samsung abd web3 icin discord sunucusu kurdu 2

Sunucaya erkenden girenler OG rolü erişimine sahip olacak. 7-10 Haziran’dan itibaren tüm katılımcılar için günlük ürün çekilişleri yapılacak.

Samsung ABD ayrıca fiziksel Samsung 837 lokasyonunda gerçekleşen etkinliklerin sanal versiyonlarına ve Samsung Odyssey oyun deneyimlerine katılmak için de bir destinasyon olacak.

Yapılan açıklamada şu sözlere yer veriliyor:

“Discord, yüz milyondan fazla insan tarafından arkadaşları ve topluluklarıyla konuşmak için kullanılan Web 3.0 ve metaverse deneyimleri için birincil kanaldır. Samsung US Discord sunucusu, Samsung’un Web 3.0 ve metaverse alanında genişlemesini işaret ediyor. amsung bugüne kadar Decentraland ve Roblox gibi platformlarda konserler, karma gerçeklik dans partileri, kullanıcı tarafından oluşturulan NFT sanatı, dijital giyilebilir cihazlar ve daha fazlasını içeren altı temalı görev ve canlı yayın etkinliği gerçekleştirdi”

Samsung US Discord sunucusuna buradan katılabilirsiniz: https://discord.com/invite/sKR2Bzde

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
431.360,85 TL 1,12%
ethereumETH/TRY
34.002,10 TL 2,01%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.708,65 TL 0,31%
cardanoADA/TRY
9,99 TL 2,28%
xrpXRP/TRY
6,71 TL 1,72%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,02%
solanaSOL/TRY
789,04 TL 2,59%
dogecoinDOGE/TRY
1,39 TL 3,42%
Bağlantıyı kopyala