Salesforce, Polygon ile İş Birliği Yaptı

salesforce polygon ile is birligi yaptifgbfghb

Son dönemde kripto para sektöründe birçok farklı şirket çalışmalarını bir adım öteye taşıyabilmek için iş birliklerini artırıyor. Çıkan son haberlere göre; müşteri ilişkileri yönetimi yazılım şirketlerinden biri olan Salesforce’un, müşterilerinin Polygon blok zincirinde NFT tabanlı sadakat programları geliştirmelerine yardımcı olmak için Polygon Labs ile ortaklık kurduğunu söyledi.

Salesforce, Polygon ile Ortaklık Kurdu

Salesforce’un, müşterilerinin Polygon blok zincirinde NFT tabanlı sadakat programları geliştirmelerine yardımcı olmak için Polygon Labs ile ortaklık kurdu. Polygon Labs başkanı Ryan Wyatt, resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

Salesforce, müşteri şirketlerinin bir blockchain platformunda NFT‘leri basmasını, yönetmesini ve satmasını sağlamak için Web3 hizmetini başlattı.

Şirket, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

NFT’ler, şirketlere yeni kitleler bulma ve sıfır taraf verileri sağlama ve birlikte oluşturma ve ortak mülkiyet, token kapılı topluluklar ve cüzdan verilerini kullanarak kişiselleştirilmiş etkileşimin kilidini açma fırsatı sunuyor.

Polygon, Starbucks, Japonya’dan Square Enix ve Güney Kore’den Lotte Group gibi birçok büyük şirketle ortaklık kurdu. Japonya, Çin, Güney Kore ve diğer ülkeler, Web3’ü ekonomilerinde yeni bir büyüme sektörü olarak resmen onayladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
538.341,08 TL 1,59%
ethereumETH/TRY
34.403,65 TL 2,37%
tetherUSDT/TRY
19,16 TL 0,17%
bnbBNB/TRY
6.198,32 TL 0,76%
usd-coinUSDC/TRY
19,11 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
8,23 TL 3,14%
cardanoADA/TRY
6,95 TL 2,91%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 1,30%
staked-etherSTETH/TRY
34.292,41 TL 2,33%
matic-networkMATIC/TRY
21,33 TL 0,37%
Bağlantıyı kopyala