bitcoinBTC/TRY
1.578.502,98 TL 0,93%
ethereumETH/TRY
90.822,66 TL 1,76%
tetherUSDT/TRY
31,08 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
11.653,22 TL 1,90%
solanaSOL/TRY
3.098,70 TL 2,57%
xrpXRP/TRY
16,59 TL 1,43%
staked-etherSTETH/TRY
90.759,88 TL 1,94%
usd-coinUSDC/TRY
31,11 TL 0,15%
cardanoADA/TRY
18,08 TL 1,21%
avalanche-2AVAX/TRY
1.112,36 TL 3,01%

Paylaş

Ruffer Investment: Bitcoin (BTC) Bir Değer Deposu Olarak Yükseliyor

ruffer investment bitcoin btc bir deger deposu olarak yukseliyor

Bitcoin’e en çok yatırım yapan şirketlerden biri olan Ruffer Investment, Bitcoin’e yatırım yapma gerekçesini açıkladı. Bitcoin’in bir değer deposu olarak yükseldiğini söyleyen şirket, geçtiğimiz yıl yarım milyar dolar değerinde Bitcoin’e sahip olduğunu duyurmuştu.

Ruffer Investment’tan Jonathan Ruffer, şirketin neden Bitcoin’e yatırım yaptığını şöyle açıklıyor:

“Temel gerekçemiz, Bitcoin’in altına tek bir süper para birimi ve fiat para birimleri azaldığında sahip olunması gereken şey olarak meydan okuyabilmesi oldu.”

Ruffer, Bitcoin’i yanlış değerlendirme tehlikesinin farkında olduklarını ve bu yüzden de çok araştırma yaptıklarını söylüyor:

“Bitcoin’i yanlış değerlendirme riskine karşı çok çalışma yaptık. Onu uzun süredir izliyoruz ve kararımız, teknolojinin ve altının bazı faydalarını harmanlayan, yükselen bir değer deposu olarak eşsiz bir canavar olduğu yönünde. Evet, görünüşte anlamsız bir varlık -ama dünyayı nasıl gördüğümüz konusunda mutlak bir anlam ifade ediyor.

Ardından gelen soru şu oldu: ne zaman harekete geçmeli? Geçen Kasım’ın uygun olduğu görüşünü aldık ve eğer biraz daha beklersek, sonraki fiyat performansı çok geç olabilirdi. Biz de bir tahsis yaptık.”

Şirketin bu yatırımı, Singapur merkezli bir hedge fonunun 1 milyar dolarlık yatırımının ardından bir hedge fonu veya finans şirketi tarafından gerçekleştirilen en büyük yatırımı temsil ediyor.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Ruffer Investment: Bitcoin (BTC) Bir Değer Deposu Olarak Yükseliyor” için bir yorum

  1. Önümüzdeki yıllarda bitcoin değer deposu olma özelliğini sürdürecek gibi görünüyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala