Robinhood, Kripto Şirketi Ziglu’ya Biçtiği Fiyatı Düşürdü

robinhood kripto sirketi zigluya bictigi fiyati dusurdu

Geçtiğimiz nisan ayında kripto para borsası Robinhood, İngiltere merkezli kripto varlık şirketi Ziglu’yu satın almak için bir anlaşma imzalamıştı. Bu satın alımla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Robinhood, Ziglu’yu satın almak için sunduğu fiyatı yarıya düşürdü.

Robinhood’tan, Ziglu’ya Yeni Teklif

Kripto para borsası Robinhood, İngiltere fintech şirketi Ziglu için satın alma teklifini değiştirdiğini açıkladı. Başlangıçta sunduğu anlaşma teklifini, kripto girişimleri için çalkantılı bir dönemde 170 milyon dolardan 72,5 milyon dolara düşürdü.

robinhood kripto sirketi zigluya bictigi fiyati dusurdu

Ziglu CEO’su Mark Henderson, The Block‘a yeni anlaşmanın yönetim kurulu ve şirket hissedarları tarafından imzalandığını ve onaylandığını söyledi. Henderson, bu anlaşmayı tüm paydaşlar ve özellikle müşteriler için en iyi anlaşma olarak nitelendirdi.

Henderson, Robinhood’un kripto piyasasının düşüşe geçmesiyle birlikte yaşanan gelişmeler doğrultusunda bu kararı aldığını bildirdi.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev, nisan ayında satın alımla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Uluslararası genişlemeye bakarken, İngiltere merkezli bir elektronik para kurumu ve kripto varlık şirketi Ziglu Limited’i satın almak için bir anlaşma imzaladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.799,03 TL 3,83%
ethereumETH/TRY
25.179,57 TL 3,20%
tetherUSDT/TRY
18,55 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.478,94 TL 3,41%
usd-coinUSDC/TRY
18,55 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
8,90 TL 4,03%
binance-usdBUSD/TRY
18,55 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
8,07 TL 1,92%
solanaSOL/TRY
630,90 TL 3,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,22 TL 9,56%
Bağlantıyı kopyala