Ripple’ın Günlük Aktif Adres Hacmi 11 Kat Arttı

ripplein gunluk aktif adres hacmi 11 kat artti

Ripple (XRP) zorlu bir yıl geçirdi. Blockchain şirketi, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yasal işlemlere maruz kaldı. Bu, ülkedeki birçok kullanıcı ve kripto şirketinin Ripple ile bağlarını koparmasına neden oldu. Tüm bu aksiliklere rağmen Ripple günlük aktif adresleri ile popülerliğini koruyor.

Ripple’ın Günlük Aktif Adreslerinin Hacmi 142.7 Bine Çıktı

Santiment tarafından paylaşılanverilere göre, Ripple günlük aktif adreslerinin hacmi, günlük yaklaşık 11.3 binden 142.7 bine çıktı. Santiment analistlerinden ‘Crypto Eri’, katıldığı bit podcast yayınında konuyla ilgili konuştu. Ripple’ın aktif adreslerinin bu seviyelere çıkmasında RippleX bölümünün desteğinin olduğuna dikkat çekti.

ripplein gunluk aktif adres hacmi 11 kat artti 2

Analist, NFT oluşturucularını XRP Ledger’a çekmek için başlatılan 250 milyon dolarlık ‘Yaratıcı Fonu’nu da bu desteklerden biri olarak gösterdi. Aynı zamanda Songbird protokolü de ayrı bir faktör.

Analist, şirketin Orta Doğu gibi küresel pazarlara girmek için kullandığı ODL çözümlerine de dikkat çekti. Şirketin 3. çeyrek raporuna göre, ODL işlemleri her çeyrekte yüzde 130 arttı.

Analistlere göre, sosyal duyarlılık ve zaman zaman yapılan sosyal aktiviteler de XRP’ye önemli faydalar sağladı. Bir başka analist olan Eric, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bence XRP sahibi genel olarak, SEC davası nedeniyle fiyatın baskılandığını anlıyor, bu yüzden belki de normalden çok daha fazla sabır var. Bence temeller hala çok fazla ilgi çekiyor. ”

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 648.472,05 TL 7,05%
ethereum
Ethereum (ETH) 48.976,57 TL 8,53%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.056,92 TL 8,98%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 0,29%
solana
Solana (SOL) 2.311,81 TL 6,30%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 4,92%
xrp
XRP (XRP) 11,36 TL 8,68%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,27%
polkadot
Polkadot (DOT) 418,50 TL 9,75%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,46 TL 6,22%
Bağlantıyı kopyala