Ripple Labs, Toronto’da Yüzlerce Kişiyi İşe Almayı Planlıyor

ripple labs torontoda yuzlerce kisiyi ise almayi planliyor

Blockchain şirketleri, kripto para piyasası için çalışmaya ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Şirketler, küresel faaliyetlerini genişleterek daha fazla insana ulaşmaya başladı. Blockchain şirketi Ripple Labs, Toronto’daki iş yerine yüzlerce kişiyi işe alacağını duyurdu.

Ripple Labs, Ekibine Yeni Çalışanlar Katmayı Planlıyor

Blockchain şirketi Ripple Labs, 22 Haziran’da Kanada’nın Toronto kentinde yeni bir ofis açtığını ve 50 mühendis istihdam etmeyi planladığını duyurmuştu. Ripple Labs, bu kez önümüzdeki birkaç yıl içinde yüzlerce kişiyi işe almayı planladığını paylaştı.

ripple labs torontoda yuzlerce kisiyi ise almayi planliyor

Ripple, Twitter hesabında Toronto’da ofis açılışının videosunu paylaştı. Şirket’in CEO’su Brad Garlinghouse, Toronto’yu mükemmel mühendislik yeteneğine sahip bir yer olarak nitelendirdi ve şirketin yeni mühendislik merkezinin Toronto olduğunu aktardı.

Ripple, yıl sonuna kadar Toronto ofisine 50 yeni kişiyi işe alacağını dile getirdi. Ayrıca şirket önümüzdeki yıllarda da 100 ila 200 kişiyi daha işe alacağını belirterek, şunları söyledi:

Sanırım hepiniz, önümüzdeki yıllarda 100 veya 200 kişi daha işe almak istediğimizin ve bu yıl da 50 kişiyi işe almayı planladığımızın farkındasınızdır.

Ripple’da yazılım mühendisi olan Mohit Doshi, şirketin sunduğu fırsatları şöyle açıkladı:

Mühendislik ekiplerimiz devasa değil, ancak son derece etkili ekiplerle çalışıyoruz. Şirketteki fikirlerimiz ve katkılarımız büyük öneme sahip. Ekibimde, birden fazla projeye aynı anda katkıda bulunma fırsatım oldu.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
384.270,27 TL 8,97%
ethereumETH/TRY
30.634,82 TL 8,15%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,92 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
5.047,80 TL 8,91%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,11%
xrpXRP/TRY
6,08 TL 10,61%
cardanoADA/TRY
8,32 TL 14,43%
solanaSOL/TRY
650,65 TL 12,02%
dogecoinDOGE/TRY
1,24 TL 14,64%
Bağlantıyı kopyala