bitcoinBTC/TRY
1.093.051,77 TL 0,70%
ethereumETH/TRY
58.785,77 TL 1,25%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
6.578,96 TL 1,33%
xrpXRP/TRY
17,60 TL 0,66%
solanaSOL/TRY
1.716,04 TL 1,83%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,03%
staked-etherSTETH/TRY
58.727,92 TL 1,15%
cardanoADA/TRY
11,05 TL 1,13%
dogecoinDOGE/TRY
2,33 TL 0,29%

Paylaş

Ripple, Kripto Saklama Şirketi Hex Trust’a Yatırım Yaptı

ripple kripto saklama sirketi hex trusta yatirim yapti

Hong Kong merkezli kripto saklama şirketi Hex Trust, Animoca Brands ve Liberty City Ventures tarafından ortaklaşa yürütülen bir finansman turunda 88 milyon dolar topladı. Ayrıca San Francisco merkezli Blockchain şirketi Ripple da Hex Trust’a yatırım yaptı.

Ripple, Hex Trust’ın Yatırımcıları Arasında Yer Alıyor

Hong Kong merkezli kripto saklama şirketi Hex Trust, B Serisi finansman turunun Avrupa ve Orta Doğu’ya ölçeklenmek ve ek lisanslar almak için kullanılacağını söyledi. Ayrıca Hex Trust’ın şu anda Hong Kong, Singapur ve Vietnam’daki ofislerinde 100’ün üzerinde çalışanı bulunuyor.

Hex Trust CEO’su Alessio Quaglini konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Lisans açısından bakıldığında, Dubai’de bir lisans alıyoruz ve bu konuda ve nereye gideceğimiz konusunda Avrupa’yı inceliyoruz. Operasyonel olarak Orta Doğu ve Avrupa’da ofisler açmayı düşünüyoruz.

Ayrıca belirtmek gerekirse finansman turundaki diğer katılımcılar arasında; Terraform Labs, Morgan Creek, Primavera Venture Partners, LeadBlock Partners, Protocol Labs ve Adrian Cheng (Hong Kong gayrimenkul devi New World Development’ın CEO’su) yer aldı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala