Ripple, Kripto Para Dostu Eyalet Wyoming’e Kayıt Yaptırdı

Abone Ol:google-news
0
22/02/2021

Önde gelen blokzinciri şirketi Ripple, kripto para dostu yasaları ile bilinen bir eyalet olan Wyoming’e kayıt yaptırdı. Wyoming’e kayıtlı bir işletme olarak hizmet sunacak olan Ripple, başlangıçta Dalaware’de kayıtlıydı.

Olayı Avanti Bank & Trust’ın kurucusu ve CEO’su Caitlin Long Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Long şu ifadeleri kullandı:

“Daha fazla kripto şirketi, kripto dostu yasalarımız nedeniyle Wyoming’in Delaware’den daha iyi bir ikametgah olduğunu fark ediyor.”

Long ayrıca, kripto para şirketlerinin mülk ve satış vergisinden muaf olması için Wyoming’e taşınması gerektiğini belirtti.

Ana ofisi hala San Francisco olarak görünen şirketin, şimdilik genel merkezini Wyoming’e taşıması söz konusu görünmüyor. Şirketin kurucu ortağı Chris Larsen ve CEO’su Brad Garlinghouse ise uzun zamandır ABD’deki kripto para regülasyon eksikliği konusundaki memnuniyetsizliklerini dile getiriyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’a kayıtsız bir menkul kıymet olarak nitelendirdikleri XRP’nin satışından elde edilen karlar nedeniyle dava açmıştı. Davanın ön duruşması ise bugün yapılacak.

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.023 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 327.592,32 TL 9,58%
ethereum
Ethereum (ETH) 22.167,52 TL 2,47%
tether
Tether (USDT) 8,61 TL 0,37%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.176,26 TL 3,45%
cardano
Cardano (ADA) 13,61 TL 1,15%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,90 TL 3,13%
xrp
XRP (XRP) 7,64 TL 2,18%
polkadot
Polkadot (DOT) 206,21 TL 11,03%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,61 TL 0,09%
uniswap
Uniswap (UNI) 212,50 TL 5,17%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap