Ripple, Coinbase ve Diğer Üst Düzey Borsalar Milyonlarca XRP Topladı

ripple coinbase ve diger ust duzey borsalar milyonlarca xrp topladi

Popüler kripto para takip hizmetlerinden biri olan Whale Alert, son 20 saat içinde Ripple fintech decacorn ve çeşitli büyük kripto para borsalarının toplamda 286.5 milyon XRP tokeni aktardığını tespit etti. Bu borsalar arasında Coinbase ve Binance de var.

Ripple ve Diğer Borsalardan 286.5 Milyonluk XRP Alımı

Whale Alert, çeşitli kripto para birimlerinin büyük transferlerini takip ediyor. Buradaki radarda Coinbase, Huobi, Binance ve Bitstamp gibi büyük kripto borsaları var. Aynı zamanda Ripple de bu radarda yer alıyor. Son olarak Whale Alert’te yer alan bilgiye göre, Coinbase, Binance, Huobi, Bitstamp, Bittrex, Upbit ve blockchain teknoloji sağlayıcısı Ripple, 286.5 milyon XRP taşıdı. Bu da yaklaşık 310.783 dolara denk geliyor.

ripple coinbase ve diger ust duzey borsalar milyonlarca xrp topladi 2

Ripple, dahili cüzdanları arasında 45.737.504 XRP aktardı ve iki işlemde 20.000.000 XRP’yi Lüksemburg’daki ODL platformu olan Bitstamp borsasına gönderdi. Toplam 55,7 milyon XRP, Ripple tarafından taşınmış oldu.

Bitstamp da 18 milyon XRP’yi Binance’e taşıdı. Coinbase ise 61.999.980 XRP taşımasıyla dikkat çekti. Upbit ise ABD merkezli Bittrex platformuna 28,3 milyon XRP gönderdi.

Kısa süre önce Coinbase CEO’su, SEC ile ilgili önemli bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamaya Ripple CEO’su da dahil oldu. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 365.849,83 TL 0,49%
ethereum
Ethereum (ETH) 24.925,67 TL 3,57%
tether
Tether (USDT) 8,68 TL 0,42%
cardano
Cardano (ADA) 17,80 TL 1,30%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.070,73 TL 2,17%
xrp
XRP (XRP) 7,95 TL 1,75%
solana
Solana (SOL) 1.124,03 TL 4,13%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,68 TL 0,15%
polkadot
Polkadot (DOT) 237,61 TL 3,22%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,77 TL 1,35%
Copy link
Powered by Social Snap