Ripple CEO’su, SEC ile Görüşmek İçin Gary Gensler’ı Bekliyor

Abone Ol:google-news
0
01/04/2021

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı olması beklenen Gary Gensler ile bir görüşme planlıyor. 

Bloomberg, blokzinciri devi Ripple’ın CEO’su Brad Garlinhhouse ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda, Gary Gensler ile görüşme isteğinden ve SEC Eski Başkanı Jay Clayton’ın şok kararına kadar bir çok konu ele alındı. 

Garlinghouse, bu ay sonunda SEC Başkanı olarak onaylanması beklenen kripto dostu Gensler ile bir görüşme planlıyor. Ona göre, yeni yönetim ile bu tür konuşmalar yeniden gözden geçirilebilir:

“Umarım, SEC’e yeni bir yönetim geldiğinde, bu konuşmalardan bazılarını yeniden gözden geçirme fırsatı vardır. Ekibini işe aldıktan sonra yeni liderle sohbet etme fırsatı var ve Ripple ve gerçekten tüm kripto para endüstrisi için ne yapılabilir?”

Mantıklı Değil

CEO, SEC Eski Başkanı Jay Clayton’ın görevini devretmesine çok az kalmışken gerçekleştirdiği şok çıkışını mantıklı bulmuyor ve XRP’nin 8 yıldır işlem gördüğünü yeniden hatırlatıyor. Şirketin davayla mücadele edeceğini söyleyen Garlinghouse şu ifadeleri kullandı:

“Aslında, onunla şiddetle mücadele etme niyetindeyiz. Bizim bakış açımıza göre, burada olanlar sadece Ripple aleyhine açılan bir dava değil, gerçekten kripto para endüstrisine tamamen aykırı.”

Kaynak: U.Today

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.024 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

Dilek Sarı

1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 315.600,72 TL 0,05%
ethereum
Ethereum (ETH) 21.367,50 TL 4,27%
tether
Tether (USDT) 8,61 TL 0,44%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.039,32 TL 5,00%
cardano
Cardano (ADA) 13,34 TL 2,98%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,83 TL 4,25%
xrp
XRP (XRP) 7,51 TL 1,43%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,61 TL 0,03%
polkadot
Polkadot (DOT) 195,34 TL 1,11%
uniswap
Uniswap (UNI) 203,25 TL 3,93%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap