Ripple CEO’su, Davos’ta Ripple-SEC Davası İle İlgili Konuştu

ripple ceosu davosta ripple sec davasi ile ilgili konusturrgdf

İş dünyası ve devlet liderlerini bir araya getiren Davos Zirvesi birçok önemli konuya ev sahipliği yaptı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF), şirketin ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) ile uzun süredir devam eden davası ile ilgili görüşlerini bildirdi. Bunun yanında SEC’in eski direktörü Bill Hinman ile ilgili de konuştu.

Ripple CEO’su Ripple-SEC Davasının Sonucuna Değindi

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF) devam eden yasal süreç ve şirketinin mali durumu hakkında konuştu. Brad Garlinghouse, her iki tarafın da ABD Bölge Mahkemesi önündeki iddialarını tamamen doldurup eksiksiz bir şekilde brifing verdiğine göre, haziran ayında verilebileceğini söyledi.

ripple ceosu davosta ripple sec davasi ile ilgili konusturtt

Brad Garlinghouse, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

2023’te kesinlikle bir yargıçtan karar bekliyoruz. Bir yargıcın kararlarını verdiği zaman üzerinde gerçekten kontrol sahibi değilsiniz. Ancak, önümüzdeki tek haneli aylarda orada kapanış yapacağımız konusunda iyimserim.

Garlinghouse ayrıca, düzenleyici netlik için kendileriyle üç ayrı durumda görüşme çabalarına rağmen dava açtığı için şirketin düzenleyici tarafından ihanete uğradığını savundu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.962,32 TL 2,27%
ethereumETH/TRY
30.366,28 TL 2,19%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.002,60 TL 4,08%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 0,61%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,10%
cardanoADA/TRY
7,34 TL 1,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 1,22%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 2,44%
Bağlantıyı kopyala