Revolut, Polkadot ile Ortak Oldu

revolut polkadot ile ortak oldudd

Kripto para sektörünün hızlı bir şekilde gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki yapılan ortaklıklarda artış göstermeye başlamış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere göre; İngiltere merkezli dijital bankacılık uygulaması Revolut, Polkadot ile ortaklık kurduklarını açıkladı. Söz konusu duyuru Revolut’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Revolut, Polkadot ile El Sıkıştı

Fintech devi Revolut, Polkadot’un Web3 Vakfı ile ortak eğitim girişimleri başlattığını duyurdu. Yapılan bu ortaklık ile beraber Revolut, ‘Öğren ve Kazan’ eğitim kurslarının başlattı. Detaylandırmak gerekirse yeni kurslar Polkadot ile birlikte tasarlanmış olup söz konusu program, kursları tamamlayan ve kursun sonundaki sınavı geçen öğrencilere 15 dolara kadar ödül verecek.

Revolut Crypto Genel Müdürü Emil Urmashin konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Müşterilerimizde kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için büyük bir istek var. ‘Öğren ve Kazan’, kripto ile ilgili eğilimleri, riskleri ve potansiyel fırsatları daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır. En popüler blok zinciri ağlarından biri olan Polkadot üzerinde Web3 Vakfı ile yaptığımız işbirliği, müşterilerin kripto kavramlarına daha aşina olmalarına yardımcı olacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
421.494,90 TL 1,79%
ethereumETH/TRY
33.322,59 TL 1,42%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
17,93 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
5.493,28 TL 3,32%
xrpXRP/TRY
6,79 TL 1,67%
cardanoADA/TRY
9,69 TL 2,99%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,11%
solanaSOL/TRY
732,68 TL 6,37%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 4,80%
Bağlantıyı kopyala