Revolut, Cardano için Destek Sunmaya Başladı

revolut cardano icin destek sunmaya basladi

Kripto dostu bir dijital bankacılık uygulaması olan Revolut, kripto para teklifleri listesini genişletmeye devam ediyor. Online ödeme platformu Revolut tarafından yapılan bir duyuruda, COTI Network’ün yerel kripto para birimini finansal uygulamasına eklediğini belirtti.

Revolut, Cardano Desteği Sunuyor

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “Revolut’un, uygulamalarında desteklenen kripto teklifine COTI (ERC20) eklendiğini size bildirmekten memnuniyet duyarız! Revolut, dünyanın ilk küresel finansal süper uygulamasını inşa etmeye devam ediyor.” ifadeleri kullanıldı. Yapılan duyuru sonrasında COTI, Revolut’un Birleşik Krallık’ta (İngiltere) ve Avrupa Ekonomik Alanı’nda (AEA) yaşayan müşterilerin kullanımına sunulacağı belirtildi. Revolut, kripto para tekliflerini daha fazla kripto varlığı içerecek şekilde genişletmeyi sürdürüyor.

revolut cardano icin destek sunmaya basladi 2

Bu, şirketin müşterilerine dijital para birimlerini sunacağını açıklamasından üç yıldan kısa bir süre içerisinde gerçekleşiyor. Bununla birlikte şirket Temmuz 2021’den bu yana kripto çalışan sayısını üçe katlamış durumda. Revolut’un küresel gelirinin yüzde 5 ila yüzde 10 arası kripto varlıklardan oluşurken şirket işe alımlara devam edeceğini açıklamış durumda. Yapılan son açıklamada şirket 230’dan açık pozisyonunun olduğunu ve bu pozisyonları kısa süre içerisinde doldurmayı planladıklarını açıkladı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.891,14 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
29.446,96 TL 10,28%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.170,46 TL 2,23%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,20%
cardanoADA/TRY
8,27 TL 7,89%
solanaSOL/TRY
662,88 TL 3,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,34%
Bağlantıyı kopyala