RevoluGROUP Kanada İçin AB Kayıt Yazısı Onaylandı

revolugroup kanada icin ab kayit yazisi onaylandi

Kanada Merkez Bankası, RevoluGROUP’a kripto AB sicilinde listelenmesi için onay verdi. Bu onayla birlikte RevoluGROUP Kanada için AB kayıt yazısı onaylanmış oldu.

Kanada Merkez Bankası’ndan RevoluGROUP’a Onay

Halka açık Kanada merkezli yatırım şirketi RevoluGROUP, Kanada’nın merkez bankası olan Kanada Bankası’nın (BoC), Avrupa’nın ilk yetkili Kripto Depolanan Değeri ve Kripto Ticareti’nden biri olarak firma kayıt onayını resmen verdiğini açıklamayan bir basın açıklaması yayınladı. Merkez Bankası’nın sicil kayıtlarına ilişkin birincil amacı hem yasadışı fonların aklanmasının hem de terör örgütlerinin finansmanının önlenmesinin yanı sıra, AML kriterlerinin tüm uluslararası kurallarına tam uyumu garanti etmektir.

revolugroup kanada icin ab kayit yazisi onaylandi 2

Merkez Bankası Kripto Depolanan Değeri ve Kripto Ticaret Kaydı elde eden ilk finansa kurumu olan RevoluGROUP, amiral gemisi Neobanking teknolojisi RevoluPAY ile paranın yolunda devrim yaratmayı hedeflediğini söyledi. RevoluPAY’ın benzersiz, sektöre özel teknolojisi, yalnızca ana şirketi RevoluGROUP tarafından geliştiriliyor ve bunun sonucunda oluşturulan kaynak kodu, şirketin fikri mülkiyeti olarak kabul ediliyor. RevoluPAY’in yerleşik özellikleri arasında kriptodan fiat takası, perakende ödemeler, emlak ödemeleri, telefon yüklemeleri ve daha fazlası bulunuyor. 

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
440.855,79 TL 7,28%
ethereumETH/TRY
33.937,59 TL 12,69%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,23%
bnbBNB/TRY
5.976,81 TL 4,68%
usd-coinUSDC/TRY
18,00 TL 0,40%
xrpXRP/TRY
6,86 TL 5,62%
cardanoADA/TRY
9,79 TL 6,95%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,11%
solanaSOL/TRY
803,22 TL 13,42%
polkadotDOT/TRY
170,33 TL 9,93%
Bağlantıyı kopyala