Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Son 24 Saatte Yüzde 25 Arttı

rain shiba inuyu shib listeledi shib yuzde 25 artti

Kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen olumlu haberler de yaşanıyor. Kısa süre önce Bahreyn merkezli kripto para borsası RainShiba Inu‘yu (SHIB) listelemeyi düşündüğünü ifade etmişti. Bu kez Rain resmi twitter hesabı üzerinden popüler meme kripto para birimini listelediğini duyurdu.

Orta Doğu’nun önde gelen kripto para borsası Rain iki aylık bir değerlendirmenin ardından Shiba Inu (SHIB) ticaretini başlatmaya karar verdi. Kripto borsasının bu hamlesi meme tokeninin benimsenmesini ve ticaret hacmini genişlettiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca belirtmek gerekirse Rain’in listeleme haberinden sonra son 24 saat içinde Shiba Inu yüzde 25 artış kaydetti.

Bunun yanında bu yılın başlarında Shiba Inu, Parex merkezi olmayan borsa ve Robinhood borsasın da dahil olmak üzere diğer birçok platformda listelendi.

Ek olarak WhaleStats tarafından yapılan paylaşıma göre; “BlueWhale0073” cüzdanının sahibi, 455.957.607.129 SHIB satın aldı.

Son olarak popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) güncel durumuna bir bakalım. Shiba Inu haberin yazımı esnasında CoinGecko‘da 0,00001350 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
456.511,75 TL 5,58%
ethereumETH/TRY
30.447,64 TL 8,42%
tetherUSDT/TRY
15,86 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
15,87 TL 0,01%
binance-coinBNB/TRY
4.573,67 TL 5,98%
xrpXRP/TRY
6,45 TL 7,33%
binance-usdBUSD/TRY
15,84 TL 0,16%
cardanoADA/TRY
8,04 TL 12,56%
solanaSOL/TRY
789,74 TL 13,19%
dogecoinDOGE/TRY
1,33 TL 7,03%
Bağlantıyı kopyala