bitcoinBTC/TRY
750.343,78 TL 0,84%
ethereumETH/TRY
45.338,97 TL 0,56%
tetherUSDT/TRY
27,47 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.849,10 TL 0,71%
xrpXRP/TRY
14,01 TL 0,40%
usd-coinUSDC/TRY
27,47 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
45.359,84 TL 0,40%
solanaSOL/TRY
641,63 TL 0,26%
cardanoADA/TRY
7,09 TL 0,00%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 0,98%

Paylaş

Quickswap ekibi, Kava Chain’de kaldıraçlı işlemlere başlıyor

Quickswap üyeleri, Kava Chain'de kaldıraçlı işlemlere başlıyor

Polygon ağındaki başarılarıyla popüler olan Quickswap ekibi yeni girişimi Kinetix Finance’i Kava Chain üzerinde başlattı. Kinetic Finance, merkezi borsaların sınırlamaları olmadan trade işlemleri yapmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Proje, Cosmos-Ethereum ağlarıyla birlikt Layer-1 tabanlı bir blockchain olan Kava Chain’de faaliyete geçti. Merkeziyetsiz çözümlere yönelik artan talebi karşılamak için yola çıkan Perpetual Market, yatırımcılara KAVA, axlETH, axl,WBTC, ATOM ve USDt gibi kripto varlıklara kaldıraçlı işlem olanağı sağlıyor.

Kinetix ekibinin lideri Alexi Atlas, “Perpetual Market, sadece başka bir ticaret platformunu değil, Kinetix’in kullanıcılarımızı güçlendiren merkeziyetsiz çözümler sağlamaya olan bağlılığının bir yansımasıdır. Bu platformla birlikte, Kava Chain’de trade’i güçlendirmenin benzersiz, güvenli ve etkili bir yolunu sunuyoruz” dedi. Kinetix’in Perpatual Market’ının merkezinde benzersiz bir likidite havuzu olan KLP yer alıyor. LP’ler, KAVA, axlETH, axlBTC, ATOM ve USDT gibi desteklenen beş varlıktan herhangi birini sunabiliyor. Katılımcılar, bu token’lara katkıda bulunmanın karşılığında özel bir likidite token’ı olan KLP’yi alıyor.

Merkeziyetsiz yapı, protokolün AMM’si ile birleştiğinde kaldıraçlı trade’i kolaylaştırarak kullanıcıların teminatlarının değerine göre borçlanmalarına olanak tanıyor. Kava Chain kurucu ortağı Scott Stuart, “Kinetix’in Perpetual Market’i, gelişmiş DeFi kullanıcılarına hitap edecek şekilde tasarlanmış bir dizi özellik sunuyor. Merkeziyetsiz yapısı, her büyüklükteki pozisyonun net ve güvenli bir şekilde alınabileceğini garanti ediyor. KLP token’ı, geleneksel likidite havuzu sistemlerine bir selam niteliğinde olup, yatırımcılara aşinalık ve kullanım kolaylığı sağlıyor” dedi.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala