PwC Hong Kong, Metaverse’de Arazi Satın Aldı

pwc hong kong the sandboxta arazi satin aldi

Birçok şirket metaverse‘te arazi satın alımlarına başladı. Bu kez finans hizmetleri sunan PwC Hong Kong, The Sandbox’tan bir arazi satın alarak metaverse’e giriş yaptı.

PwC Hong Kong Metaverse’e Giriyor

The Sandbox geliştiricisi Animoca Brands tarafından 23 Aralık‘ta paylaşılan basın bülteninde, PwC Hong Kong’un The Sandbox’tan bir arazi satın alarak metaverse’e giriş yaptığı duyuruldu. Bu satın alım ile PwC Hong Kong, The Sandbox metaverse’e giren ilk profesyonel hizmetler markası olacak.

pwc hong kong the sandboxta arazi satin aldi

PwC Hong Kong Ortağı William Gee konu ile ilgili olarak şu şekilde konuştu: 

Metaverse, kuruluşlara yenilikçi iş modelleri aracılığıyla değer yaratmaları için yeni olanaklar sunmanın yanı sıra müşterileri ve topluluklarıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor. Metaverse’i benimsemek isteyen müşterilerimize bu ortaya çıkan küresel dijital fenomenin sunduğu tüm zorluklar hakkında tavsiyelerde bulunmak için uzmanlığımızdan yararlanacağız.

Bunun yanında The Sandbox COO’su Sebastien Borget ise şunları söyledi:

Metaverse iş için açık. PwC Hong Kong’u The Sandbox’ın markaların müşterilerle bağlantı kurma yollarını ve yeni sürükleyici deneyimleri nasıl desteklediğini deneyimlemesi için memnuniyetle karşılıyoruz. Heyecan verici bir zaman ve PwC ortaya çıkan bu sınırın ön saflarında yer alıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 488.902,68 TL 0,25%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.291,66 TL 1,20%
tether
Tether (USDT) 13,35 TL 0,17%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.068,13 TL 1,85%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,32 TL 0,15%
cardano
Cardano (ADA) 13,77 TL 4,14%
solana
Solana (SOL) 1.241,44 TL 0,47%
xrp
XRP (XRP) 8,11 TL 0,88%
terra-luna
Terra (LUNA) 827,62 TL 7,06%
polkadot
Polkadot (DOT) 244,87 TL 1,16%
Bağlantıyı kopyala