Proof, Önemli Sanatçılarla Yeni Moonbirds Koleksiyonu Başlatıyor

proof onemli sanatcilarla yeni moonbirds koleksiyonu baslatiyor

Popüler NFT içerik oluşturucularından olan Proof, yeni NFT koleksiyonları oluşturmak adına önemli içerik oluşturucularıyla ortaklık kurmaya devam ediyor. Şirket Beeple ve diğer sanatçılarla birlikte yeni Moonbirds NFT koleksiyonu oluşturmak için çalışmalara başladı.

Yeni Moonbirds NFT Koleksiyonu Yolda

NFT içerik oluşturucusu Proof, aralarında Terrell Jones, Beeple ve Summer Wagner gibi popüler NFT sanatçılarının da yer aldığı 22 NFT sanatçısından oluşan bir kadroyla 10.000 parçalık yeni bir dijital sanat koleksiyonu oluşturmak için çalışmalara başladı. “Moonbirds: Diamond Exhibition” isimli yeni NFT koleksiyonu, NFT’lerini stake ederek “Diamond Nest” statüsüne ulaşan Moonbirds sahiplerine özel olacak.

proof onemli sanatcilarla yeni moonbirds koleksiyonu baslatiyor 2

Yeni NFT koleksiyonunun 27 Nisan’da piyasaya sürülmedi planlanıyor. Bununla birlikte Beeple’ın bu hafta NFT NYC’deki LIVE Everyday partisi ve bu ayın sonlarında koleksiyonunun sanat eserlerinin fiziksel bir galeri gösterimi de dahil olmak üzere iki canlı etkinlikle aynı zamanda piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz aylarda Proof, markasını Web3 yerel topluluğunun ötesinde büyütmeye devam etmek için United Talent Agency ile ortaklık kurdu. Son olarak Proof geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada kripto dostu Silicon Valley Bank’ın çöküşünden etkilendiğini dile getirdi.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.833,94 TL 0,65%
ethereumETH/TRY
38.431,20 TL 0,12%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.284,35 TL 0,58%
usd-coinUSDC/TRY
20,64 TL 0,16%
xrpXRP/TRY
10,43 TL 0,98%
staked-etherSTETH/TRY
38.355,74 TL 0,21%
cardanoADA/TRY
7,50 TL 2,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,84%
matic-networkMATIC/TRY
18,47 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala